0
April 24, 2024 16:20:41
0
Товарищеский матч. Украина (U-19) - Бельгия (U-19). Уверенная победа дружины Мороза - Face 2 Face Betting
September 10 2008

У понеділок, 8 вересня, юніорська збірна України (U-19) здобула другу перемогу над бельгійськими однолітками − 2:0. Цього разу дебютним голом у складі «синьо-жовтих» відзначився Олексій Бобирь з «Кримтеплиці», для якого це був лише другий матч у складі команди Юрія Мороза. Вразив ціль і єдиний легіонер збірної, представник французького «Бордо» Мирослав Славов. Нагадаємо, що й попередній товариський поєдинок з бельгійцями, який відбувся минулої суботи, українці виграли − 5:2.

Вдалі корективи

Після першої зустрічі, в якій господарі хоча і забили п’ять м’ячів, проте й двічі пропустили, Юрій Мороз акцентував увагу на тому, що найбільш проблемною ланкою його колективу є саме оборона. Друга гра показала, що тренерський штаб зумів доволі в стислі строки відкоригувати дії підопічних, оскільки у понеділок моментів біля воріт господарів майже не виникало.

Гра у свій футбол

Психологічна впевненість, здобута після суботньої перемоги, допомагала українцям грати у свою гру. Втім, рахунок у матчі було відкрито лише за кілька хвилин до перерви − метрів з 17-ти Славов вдало пробив у самісінький кут. До цього ж непогану нагоду змарнував хавбек київського «Динамо» Денис Гармаш. Ще одного голу маріупольській публіці довелося чекати майже усю другу половину. На 79-й хвилині «синьо-жовті» подали кутовий і після серії рикошетів першим на м’ячі опинився Бобирь − 2:0.

Україна - Бельгія 2:0