0
April 25, 2024 11:55:12
0
Кваліфікація Євро-2011 (U-19). Україна - Росія 1:2. Україна – в еліт-раунді - Face 2 Face Betting
October 12 2010

Кваліфікація Євро-2011 (U-19). Україна - Росія 1:2. Україна – в еліт-раунді

Україна- Россия 1:2

Голи: Караваєв 37 - Нуров 57, 72

Україна: Денчук, Ордець, Братков, Нойок, Чорноморець, Караваєв, Бабенко, Долгий, Кулач, Коваль (Подригуля, 90+1), Будківський (Тащі, 62)

Росія: Плохіх, Нікітинський, Чежия, Оздоєв, Кутепов, Кирєєв, Ємельянов, Іванніков (Комісов 65), Махмудов (Нуров 46), Бочаров, Козлов ( 83)

Попередження: Коваль 29 - Чежия 26

У вівторок, 12 жовтня, юнацька збірна України (футболісти 1992 року народження) здобула путівку до елітного раунду кваліфікації Євро-2011 (U-19). Попри поразку від росіян, підопічні Олександра Головка посіли перше місце в 4-й відбірній групі, матчі якої приймала Швеція.

Гол Караваєва, дубль Нурова

Синьо-жовті відкрили рахунок незадовго до перерви, коли мети досяг удар півзахисника донецького «Шахтаря» Олександра Караваєва. Однак у другому таймі суперники змогли зламати хід гри і врятувати зустріч. Перемогу російській команді приніс дубль Георгія Нурова.

Ціна додаткових показників

У підсумку з шістьома очками в активі фінішували Україна, Росія та Данія, котра в заключному турі розібралася зі шведами. Однак в очній суперечці між трьома учасниками наші юнаки завдяки кращій різниці м’ячів випередили обох конкурентів і кваліфікувалися до наступної стадії змагань разом із північними сусідами. Нагадаємо, що до еліт-раунду потрапляють по два переможці від кожного з 13 квартетів, а також дві найкращі треті команди. Жеребкування наступного етапу відбудеться 30 листопада, а фінальний турнір прийматиме Румунія.

Кваліфікація Євро-2011 (U-19). Перший етап. Група 4 (Швеція)