0
Денис Кожанов: "Десь хлопці трохи недооцінили канадців" - Face 2 Face Betting
October 11 2010

Денис Кожанов: "Десь хлопці трохи недооцінили канадців"

Вінгер «Карпат» Денис Кожанов у п’ятницю міг вийти на поле в матчі національних збірних України та Канади. Однак через ушкодження карпатівець достроково повернувся з табору головної команди країни і за протистоянням «синьо-жовтих» з представниками Країни кленового листя спостерігав вдома по телевізору. У коментарі Інформаційному центру ФК «Карпати» Денис поділився своїми враженнями від гри.

«Десь хлопці трохи недооцінили канадців і вийшли на поле не повністю налаштованими так, як це вимагається. Звідси і помилки в обороні на початку зустрічі, які призвели до двох голів у першому таймі. Але після пропущених м’ячів, які стали для нашої команди холодним душем, вони зуміли переломити хід гри на свою користь. Шкода, що не змогли бодай один гол відіграти в першому таймі. Зате по перерві збірна України показала той футбол, який від неї чекали. Наша команда домінувала і зуміла таки відігратися. Коли рахунок став 2:2, було ще трохи більше десяти хвилин, щоб дотиснути суперника і вирвати перемогу. Однак трохи забракло везіння. Та й канадці, треба їм віддати належне, боролися з останніх сил дуже самовіддано і аж ніяк не хотіли програвати. От і вийшла у підсумку трохи несподівана нічия. Однак я не вважаю, що трапилося щось надзвичайне. Це ж контрольний поєдинок і головне, зробити правильні з нього висновки, щоб подібного не повторяти у майбутньому. Канадці дали нам хороший урок того, що необхідно з повною мобілізацією виходити на гру проти будь-якого суперника. Тепер подивимося, як наша команда зіграє з бразильцями. Сподіваюся, що в цій грі ми побачимо у виконанні нашої збірної якісний футбол упродовж всіх 90 хвилин», – сказав Денис.