0
"Карпати" провели двосторонку - Face 2 Face Betting
October 11 2010

"Карпати" провели двосторонку

Заповнюючи паузу в чемпіонаті, «Карпати» у неділю провели двосторонній спаринг: «зелені» обіграли «червоних» з рахунком 3:0.

Користуючись майже двотижневою перервою у графіку ігор, тренерський штаб «Карпат» надав гравцям три дні відпочинку. Тож до найближчих матчів – з київським «Динамо» у національному чемпіонаті та з іспанською «Севільєю» у Лізі Європи, які пройдуть 16-го і 21-го жовтня відповідно в Києві та Львові, «зелено-білі» почали готуватися минулого четверга. А в неділю, заповнюючи ігрову паузу, на полі тренувальної клубної бази в Брюховичах карпатівці зіграли двосторонку.

Через зайнятість у різних збірних та травми у розпорядженні тренерського штабу «Карпат» наразі є далеко не всі гравці. Зокрема захисник Артем Федецький та хавбек Ігор Худоб’як перебувають у таборі національної збірної України, яка проводить черговий етап підготовки до домашнього Євро-2012. Їздив на збір у Конча-Заспу і вінгер Денис Кожанов, але медики вирішили, що для нього, зважаючи на стан здоров’я, зараз краще буде взяти паузу і в іграх участі не брати – величезні навантаження призвели до перенапруження м’язів. Але вже з вівторка Денис повинен повернутися до загальної групи, тож будемо сподіватися, що вже в суботу у грі з «Динамо» він вийде на поле.

У збірних України, але молодіжних, знаходяться і креативний хавбек Олег Голодюк та форвард Володимир Гудима. Перший вже у вівторок разом з партнерами має чудові шанси здобути путівку на фінальний турнір молодіжного Євро-2011, де окрім нагород континентальної першості буде розіграно і путівки на олімпійський турнір 2012 року у Лондоні. А от Гудиму запрошено в молодіжну команду наступного скликання (гравці 1990/1991 р.р. народження), яка товариськими іграми з німецькими однолітками розпочинає підготовку до відбірної кампанії Євро-2013.

Нарешті естонський форвард Сергій Зеньов захищає честь своєї національної збірної у відбірних іграх Євро-2012. І робить це дуже успішно. Минулої п’ятниці скромна Естонія не без його допомоги сенсаційно у гостях обіграла амбітну Сербію (3:1), а у вівторок у Таллінні прийматиме словенців.

Окрім перелічених гравців та прооперованого Ігоря Ощипка, не брав участі у двосторонці і Самсон Ґодвін. У основного опорника нашої команди проблема із задньою поверхнею стегна. Ушкодження Сем отримав у грі з «Металістом» і наразі змушений працювати за індивідуальним графіком. А його участь у грі з «Динамо» наразі під питанням. Натомість повернувся до загальної групи Андрій Ткачук. Щоправда, наслідки травми ще трохи даються чути, але загалом почувається він вже достатньо добре.

За такої кількості відсутніх гравців, називати двосторонку, в якій футболістів умовно було поділено на «зелених» і «червоних», контрольною грою перед офіційними матчами можна, мабуть, лише з великою умовністю. Тим паче, що гра відбулася у форматі два тайми по 30 хвилин, а деякі гравці встигли пограти як за «зелених», так і за «червоних».

Перший тайм команди провели у таких складах:

«Зелені» – Тлумак, Авелар, Чечер, Мілошевіч, Тубіч, Петрівський, Ткачук, Мартинюк, Гурулі, Кузнецов, Габовда.

«Червоні» – Данкович, Гірський, Гурський (О. Тарасенко, 19), Є. Тарасенко, Сагайдак, Тістик, Г. Баранець, Б. Баранець, Кополовець, Сворак, Гордійчук.

Гра розпочалася дуже жваво і вже на 2-й хвилині «зелені» відкрили рахунок. Кузнецов отримав м’яч зліва на куті карного майданчика, обіграв Гурського і з правої поцілив у дальній нижній кут – 1:0.

Наступні хвилин п’ять гра точилася в центрі поля, а потім команди обмінялися дальніми ударами, але в обох випадках надійно зіграли кіпери. Спочатку Борис Баранець, який був одним з найактивніших у складі «червоних», пробив метрів з 20-ти – Тлумак правильно обрав позицію у рамці. А в атаці у відповідь за «зелених» вже Габовда ударом в праву «шістку» спробував застати зненацька Данковича, але резервний кіпер молодіжки перевів круглого на кутовий.

У цікавій доволі боротьбі гра тривала й надалі. Однак захист обох команд діяв надійно і до по-справжньому небезпечного моменту справа дійшла тільки на 22-й хвилині, коли рахунок міг стати 1:1. Сворак відкотив м’яч під удар Григорію Баранцю і той потужно пробив низом метрів з 23-ох. Тлумак врятувати свою команду від неприємностей був безсилий, але його підстрахувала права стійка.

Наприкінці першої 30- хвилинки команди ще раз обмінялися гострими випадами. Сворак, який діяв на вістрі атак «червоних», зліва увірвався в карний і віддав пас на Тістика, той пробив в дотик – вище воріт. «Зелені» на це відповіли ударом Тубіча: серб смачно приклався до бальона метрів з 25-ти, але Данкович відбив його і тут же пролунав свисток на перерву.

Другий тайм команди провели в дещо інших складах:

«Зелені» – Руденко, Авелар (Гірський, 42), Чечер, Мілошевіч, Тубіч, Петрівський, Г. Баранець, Б. Баранець, Гурулі, Кузнецов, Габовда.

«Червоні» – Мисак (Піцан, 51), Гірський (Родін, 42), Гурський (О. Тарасенко, 45), Є. Тарасенко, Сагайдак, Тістик, Мартинюк, Кополовець (Біловус, 38), Сворак, Омельченко, Гордійчук.

Після невеличкого відпочинку, у процесі якого гравці отримали вказівки від тренерів, обидві команди додали у швидкостях, але знову ж таки оборонці діяли трохи краще за нападників. Тому понад десять хвилин воротарі були радше глядачами гри, ніж безпосередніми її учасниками. Але вже перший небезпечний момент у другому таймі закінчився взяттям воріт. І знову успіху досягла атака «зелених» за участю Кузнецова. Щоправда, цього разу голеадор виступив у ролі асистента. Сергій отримав м’яч, прорвався правим флангом і виконав простріл – Габовда вчасно вибіг на передню штангу і, зігравши на випередження, в дотик переправив круглого у дальній кут – 2:0.

Поступаючись у рахунку 0:2, «червоні» намагалися відігратися перш за все використовуючи дальні удари. Однак цей засіб результату так і не дав. Руденко стояв у рамці надійно, а в одному з епізодів, коли він не зумів зафіксувати м’яча після удару Мартинюка зі штрафного, партнери його встигли підстрахувати.

Як необхідно реалізовувати свої моменти, «червоним» наочно продемонстрували «зелені». На 52-й хвилині Габовда з Кузнецовим спільними зусиллями прорвали центр оборони і вивели на ударну позицію Тубіча, який своєчасно підключився до атаки. Серб ударом метрів з 14-ти не залишив Піцану жодних шансів – 3:0.

Але треба віддати належне «червоним», які до останнього намагалися пройти оборону «зелених». Щоправда, всі їхні зусилля в підсумку виявилися марними. А останній шанс забити принаймні гол престижу вони втратили на останній хвилині, коли Тістик, Гордійчук та Омельченко розіграли красиву комбінацію і останній виконав простріл на дальню штангу – Сворак в дотик намагався переправити м’яч у сітку, але Руденко своєчасним кидком у ноги ліквідував небезпеку.