Первая лига. "Буковина" - "Сталь" 3:1 - Face 2 Face Betting

Голи: Гунчак 27, 65, Сантрапинських 37 - Одінцов 68

«Буковина»: Олександр Чурілов, Павло Іванов (Петро Климус, 82), Роман Дорош, Степан Маковійчук (Борис Орловський, 86), Олександр Олефір, Євген Сантрапинських, Іраклій Циколія, Валерій Блажко (Владислав Коробкін, 61), Владислав Рудченко, Сергій Басов, Руслан Гунчак (Сергій Шевцов, 88)

«Сталь»: Пилипенко, Білий, Назаренко, Налигач, Чеботаєв, Одінцов (Міроненко, 67), Колісниченко (Коллінс, 46), Гавриш, Гордя (Палагнюк, 46), Окана-Стазі (Сікорський, 69)

Попередження: Шевченко (40), Коллінс (72).

В цьому матчі зустрічались сусіди по турнірній таблиці. «Буковина» мала у своєму активі 26 очок, «Сталь» - на очко більше. Тому матч очікувався цікавим та напруженим. Але команди мали свій погляд на перебіг подій у цій грі, і вийшло трохи інакше. Воротар чернівчан вперше вступив у гру на 9 хвилині, а через 2 хвилини після удару Гунчака був задіяний і кіпер гостей. Так матч і йшов. Гостроти було обмаль, гра в основному йшла в середині поля зі зміщенням у сторону воріт алчевського колективу, гравці «Буковини» били по воротах суперника з-за меж штрафного майданчика, а гості за весь перший тайм задовольнилися лише кількома напівмоментами. Але про все по порядку.

Вже кілька ігор поспіль активну участь в атаках своєї команди приймає захисник Басов. Ось і в цьому поєдинку він двічи небезпечно зіграв головою, але голкіпер «Сталі» був на місці. Ближче до середини першого тайму буковинці активізувалися і стали частіше екзаменувати воротаря та захист суперника. Тричі (!!!) за першу половину матчу небезпечні штрафні удари виконував капітан чернівчан Гунчак. Одного разу Пилипенко врятував власні ворота, в двох інших моментах м’яч просвистів поруч зі штангою. І ось на 27 хвилині лідер «Буковини» та кращий бомбардир першої ліги Руслан Гунчак нарешті втілює перевагу своєї команди над гостями. 1:0!

До другого забитого м’яча у ворота «Сталі» можна згадати лише численні порушення правил алчевцями, та небезпечний момент у воріт «Буковини», коли захисник чернівчан Олефір в останній момент врятував сітку воріт чернівчан. Але якраз швидка контратака після цього моменту і призвела до рахунку 2:0 на користь «Буковини». Це блискуче зіграв Євген Сантрапинських, якій стрімко обіграв свого візаві, вийшов до воріт суперника і невідпорно пробив у ближній кут воріт.

Другий тайм проходив у так званій «гойдалці». Обидві команди атакували по черзі, і в окремі моменти здавалося, що суперники просто дограють матч, рахунок у якому всіх влаштовує. Більш активними були чернівчани, і тому це логічно трансформувалося у третій гол. І знову його зробила «солодка парочка» Сантрапинських – Гунчак. Перший подав, а буковинський капітан головою переправив «шкіряного» у сітку воріт суперника. 3:0!

Щоправда, вже через три хвилини Одінцов відквитав один м’яч, але суттєво це на перебіг подій у ті хвилини, що залишилися, не вплинуло. Команди обмінялися кількома ударами по воротах та за традицією - численними замінами. Таким чином, «Буковина» солідно та впевнено довела цей поєдинок до триумфу після серії з трьох матчів без перемог, і обійшла в турнірній таблиці алчевську «Сталь». В наступному турі чернівчан чекає нелегкий виїзд до Ужгорода, де їх буде екзаменувати місцеве «Закарпаття», яке свій матч 16-го туру зіграє завтра в Києві із «Динамо»-2.