"Нива" - "Скала" 1:0. За сценарієм матчу першого кола - Face 2 Face Betting

"Нива" - "Скала" 1:0. За сценарієм матчу першого кола

Гол: Сліпий, 29

"Нива": Андрієшин, Лафазан, Городецький, Лема, Гринченко, Довбиш, Семків, Ковальов, Сліпий (Анохін 83), Остренко, Розман (Грисюк 90)

"Скала": Шпук, Басараб, Сухоцький, Антонів, Сиващенко (Олійнич 71), Білий, Дністрян, Єрмаченко (Лавринюк 78), Коропецький, Лобов (Кміть 60), Бутрак

Вилучення: Білий 89 – Грінченко 90+2

Останній поєдинок перед рідними глядачами тернопільська команда провела проти суперника, над яким здобула першу перемогу після повернення у другу лігу. Як і перед тим матчем фаворитами була команда з Моршина, і як і тоді – переможцями вийшли тернополяни. Хоч це сталось і не зовсім логічно, адже більшість уболівальників зійшлись на думці, що куди більш закономірним підсумком була б нічия, проте у якийсь момент тернопільській команді повинно було пощастити.

Матч першого кола у Стрию проходив за одноманітним сценарієм - більше володіли м’ячем, та куди більше час проводили в атаках гравці "Скали". Проте єдиним забитим голом ще у першому таймі відзначився Володимир Пришнівський. Матч другого кола відрізнявся від першого лише прізвищами виконавців. Так місце у воротах замість Руслана Мазура знову зайняв Дмитро Андрієшин. Не зумів допомогти своїй команді і автор того переможного м’яча – Володимир Пришнівський, який зазнав травми.

Протистояння розпочалось доволі жвавими атаками господарів. Щоправда вони несли цілком хаотичний характер, без особливих загроз воротам Шпука. Фактично стартові 10 хвилин пройшли на підступах до штрафного майданчика гостей, які так і не принесли жодного небезпечного удару по воротах. А тоді й гості призвичаївшись до газону тернопільського стадіону організували першу вилазку до воріт Андрієшина – Бутрак прострілював із лівого флангу атаки своєї команди, однак ніхто з партнерів на цю передачу не відгукнувся.

Поступово моршинці перехопили ініціативу, і затиснули тернополян поблизу власного штрафного майданчика. Слід зазначити, що захист господарів вже звично для уболівальників давав збої один за одним, так на 19-й хвилині ледь не "обрізався" Віталій Городецький, який віддав надто легку передачу назад – ситуацію допомогли розрядити партнери які стримали прорив суперника. Через три хвилини Дмитро Довбиш недавно вибивавши м’яч з власного штрафного майданчика запустив "свічку" в районі одинадцятиметрової позначки – верхову дуель виграв Дністрян, який на щастя для господарів не зумів переграти Андрієшина.

Особливою активністю на вістрі атаки гостей відзначвся Коропецький, який бувало сам "накручував" по кілька захисників "Ниви", однак у цей день із завершальним ударом у нього не склалось, і в значній мірі тут заслуга голкіпера господарів Дмитра Андрієшина, який на 28-й хвилині врятував команду після чистого виходу віч-на-віч від форварда гостей.

А вже через три хвилини "Нива" вийшла вперед. Перший удар в площину воріт завершився взяттям воріт – Михайло Сліпий, який рідко останнім часом взагалі потрапляв до заявки своєї команди на гру отримав м’яч на лівому куті карного майданчика гостей, та фактично без підготовки смачно приклався по м'ячу. Вдалось – краще нікуди, м’яч пулею влетів у дальню дев'ятку воріт Шпука, без шансів для останнього врятувати свою команду 1:0

Забитий гол дещо змінив картину гри на полі. Гості, трішки приголомшені таким розвитком подій до завершення тайму вже на так активно загрожували воротам господарів. Лише під завісу 45-хвилинки вони спромоглись створити ще один небезпечний момент, який міг вартувати доброї половини попередніх. Після передачі з лівого флангу Коропець кий у центрі штрафного майданчика без особливих перешкод збоку захисників грудьми скинув м’яч під удар Єрмаченку. Останній вже без перешкод розстрілював ворота Андрієшина, проте його граматний вистріл прийняла на себе поперечина.

Старт другого тайму теж залишився за моршинцями.Кричтиний період для господарів – відрізок з 50 по 60 хвилину. У цей період гості втратили кілька нагод відновити рівновагу – знову на вістрі атаки був Дністрян. У першому випадку після навісної флангової передачі він з кута воротарського майданчика пробив повз ворота, а у другому після розіграшу кутового пробивав з розвороту – на місці Андрієшин.

Тернополяни за весь тайм знову створити одну небезпечну нагоду. На 77-й хвилині на вістрі атаки "Ниви" після розіграшу стандарту виявився захисник Віталій Городецький, який краще розібрався у метушні в штрафному майданчику гостей, та з кількох метрів розстрілював ворота "Скали" – Шпука врятувала поперечина.

А на завершенні тайму команди обмінялись вилученнями. Спершу гравець команди гостей Василь Білий отримав повторне попередження на 89-й хвилині. А вже на тертій компенсованій хвилині нерви здали у капітана господарів Анатолія Грінченка, який у безневинній ситуації після виходу м’яча за межі поля ударив по ногах суперника. Отже, зимова відпустка для них розпочалась достроково....

Отже "Нива" перемогла.. вдруге у році на своєму полі. Вперше у ньому на своєму полі тернополяни не пропустили жодного м’яча. Після довгострокових амбіцій клубу, який знаходився вгорі турнірної таблиці, та все ж здобув путівку у першу лігу, такий показник безумовно – падіння.. Однак, слід його пережити – зима довга, там змінитись може все..