0
April 23, 2024 09:55:30
0
Перша ліга. "Прикарпаття" - "Титан" 2:1. Завершення кримської феєрії - Face 2 Face Betting
October 15 2010

Перша ліга. "Прикарпаття" - "Титан" 2:1. Завершення кримської феєрії

"Прикарпаття" - "Титан" 2:1

Голи: Онисько 32, 64 - Маслов 62

«Прикарпаття»: Іконніков, Барчук, Боровков, Логінов, Ковалюк, Бровченко (Плехтяк 46), Шкред, Іванишин, Ревуцький, Згура (Бут, 90+2), Онисько (Микуляк, 88).

«Титан»: Кошелєв, Світличний (Крюков, 59), Момотенко, Мартишов, Столярчук, Субочев (Яровенко, 37, Козлов, 78), Мацак, Маслов, Довжик (Кадимян, 41), Візьонок, Радіонов.

Попередження: Барчук, 40, Плехтяк, 85, Іконніков, 90+3 – Мартишов, 49, Яровенко, 75, Візьонок, 88

Нереалізовані пенальті: Онисько 49 - Довжик 38

Впродовж якихось двох тижнів франківські вболівальники мали змогу побачити в ділі всіх представників сонячного Криму. Один за одним до столиці Прикарпаття приїздили «Кримтеплиця», «Фенікс-Іллічівець» і тепер от «Титан». Поєдинки були різними за своїм сценарієм, однак усі завершилися з рахунком 2:1. І тільки в останній зустрічі господарям вдалося перемогти.

Без перемог, та й загалом без очок, «Прикарпаття» обходилося у семи матчах поспіль. Навіть у попередні невдалі сезони франківці не видавали таких серій. Навіть зважаючи на катастрофічний фінансовий стан клубу згаданий результат є доволі дивним. Адже сьогодні склад команди рясніє відомими іменами. Черговим новачком став оборонець Володимир Федорів (один з фігурантів справи про «харківський договірняк»). Можливо, хлопці приїхали до Івано-Франківська ненадовго (хто зна яка буде ситуація в клубі далі?), але ж і свою кар’єру вони завершувати не збираються. А отже повинні показувати себе з кращого боку…

«Прикарпаття» було близьким до того, щоб перервати програшну серію у попередніх турах. Так у домашньому матчі з калінінцями підопічні Сергія Пташника вели у рахунку до 76-ї хвилини, а у виїздній грі з «Арсеналом» - взагалі до 88-ї! Те, що не вдалося раніше, вийшло у грі з «Титаном».

Напередодні у франківців виникли проблеми з голкіперами: травмувався Новак, не зовсім здоровим почувався Локатир. Відтак місце у воротах довірили Володимиру Іконнікову, який вже давненько не грав на професійному рівні (від початку сезону захищав ворота «Прикарпаття-2» в чемпіонаті області). Однак гості зіграли у нападі так, що особливої роботи у дебютанта сезону не було. М’яч здебільшого летів повз рамку. Навіть з пенальті, призначеного за фол Барчука проти Візьонка. До речі, саме Візьонок приніс м’яч на «крапку», однак в останній момент віддав право удару Довжику.

Згаданий епізод стався на 38-й хвилині. А на початку другого тайму вже прийшла черга господарів бити 11-метровий удар (його заробив Згура). Виконувати вирок взявся досвідчений Павло Онисько, проте Артем Кошелєв розгадав наміри нападника й парирував удар.

Втім, згаданий матч Онисько все ж може занести до свого активу. Бо саме його дубль приніс перемогу господарям. Спершу Павло завершив контрвипад партнерів. Щоправда для цього йому довелося використати дві спроби. «Пробний» удар нападника прийняла на себе стійка воріт. Відскок підібрав Згура, після передачі якого Онисько таки досяг свого. В середині ж другого тайму 31-річний футболіст класично головою замкнув передачу Шкреда зі штрафного. Суперники в цьому епізоді були лише статистами.

Гості відзначилися у проміжку між голами прикарпатців. Довжик з близької відстані увігнав під поперечку воріт м’яч, що на якийсь момент став нічийним. Іконніков був безсилим. Однак в цілому, як мовилося вище, особливої роботи у нього не було.

Слова, винесені у заголовок, можна трактувати й більш широкому сенсі. Адже звітний матч підводив риску не лише у зустрічах франківців з кримчанами, але й у шестиматчевому протистоянні Прикарпаття – Крим. Так от до цього представники півострова виграли у «Прикарпаття» та «Енергетика» п’ять матчів із п’яти (чотири з них – у гостях). Зокрема, перемога того ж таки «Титана» у Бурштині спричинала кадрові ротації на тренерському містку «енергетиків». І от нарешті цю серію перервано.