0
Максим КАЛИНИЧЕНКО: «Работаем над тактикой» - Face 2 Face Betting
October 23 2010

Максим КАЛИНИЧЕНКО: «Работаем над тактикой»

З приходом до "Дніпра" Хуанде Рамоса місце в основному складі повернув Максим Калініченко. Напередодні матчу 14-го туру проти "Арсенала" цей гравець поспілкувався з прес-службою ПЛ.

− Максиме, попередня зустріч "Дніпра" із "Зорею", яка завершилась внічию − закономірність?
− Що це справедливий підсумок поєдинку, я не можу сказати. Принаймні, у першому таймі ми створили достатню кількість гольових моментів для того, щоб забезпечити перемогу вже до перерви. У другому таймі потрібно було забивати − почалось хвилювання, з яким ми не впорались. Гра дещо розладналася, і треба віддати належне "Зорі" − гості все зробили для того, щоб вивезти з Дніпропетровська заслужену нічию.
− З боку здалось, що особливих змін у першій грі під керівництвом нового тренера не сталось…
− Довелося чути з цього приводу різні думки. Звичайно, за тиждень нова команда не робиться. Якщо немає результату у такий стислий період, то тут не можна звинувачувати ані тренера, ані гравців. Але мені здалося, що у першому таймі проти "Зорі" деякі рекомендації Рамоса ми виконали. Потрібен певний час для розуміння вимог і до втілення їх у життя.
− Які головні зміни у тренувальному процесі з приходом нового наставника?
− У першу чергу, це велика увага тактичним моментам. Неодноразово під час тренування ми зупиняємось і слухаємо зауваження. Можливо, через це зростає і час тренувального заняття. Якщо раніше ми займались одну годину і 10-15 хвилин, то зараз півтори години − мінімальний термін для тренування.
− Чи відбуваються бесіди головного тренера з гравцями?
− Лише на тренуваннях. Окремих задушевних бесід досі Хуанде Рамос ще не ні з ким не вів.
− Від погляду тренера на гравця залежить подальша доля останнього у команді. Можливо, зараз футболісти "Дніпра" відчувають себе немов на перегляді?
− Напевне, такий термін дещо різкуватий, але загалом правильний. Звичайно, ми працюємо, виконуємо свою роботу, думаємо про найближчі ігри, що залишились до зимового міжсезоння. Потім, не виключаю, можуть відбутись серйозні зміни. Але поки що про це зарано говорити. В усякому випадку, плани Рамоса нам невідомі.
− Наступного суперника вивчаєте докладно?
− До цього часу матчів за участю "Арсенала" ми не переглядали. Можливо, це станеться перед поєдинком, але, швидше за все, обмежимось усною характеристикою київської команди про те, у якому ключі будемо діяти.
− Мабуть, гравці "Дніпра" та "Арсенала" знають найкраще один одного, адже багато футболістів київської команди − вихідці з "Дніпра". Така обізнаність робить гру легшою?
− Гадаю, успіх залежить не стільки від обізнаності, скільки від індивідуальної та командної готовності на час проведення поєдинку. А легше чи важче? Мабуть що важче, адже, окрім принциповості матчу, слід ще зважати на реваншистські настрої наших колишніх одноклубників − такий професіональний футбол.
− Часто навколо матчів "Дніпра" та "Арсенала" точаться розмови про можливий неспортивний характер поєдинків. Чи не образливо чути таке? Що можеш відповісти?
− Нічого не варто відповідати. Нехай такі люди краще дивляться на статистику виступів двох команд.