0
April 25, 2024 20:49:06
Ru En Ua Select theme Select window style Print preview
0
Лига Европы. "Металлист" - "Сампдория". Послематчевая пресс-конференция - Face 2 Face Betting
October 22 2010

Лига Европы. "Металлист" - "Сампдория". Послематчевая пресс-конференция

Мирон Маркевич, главный тренер «Металлиста»:

Звичайно, для вболівальників це дуже хороша гра, з інтригою. Але коли Тайсону показали червону картку, нам було вже не до сміху, тому що третю гру в нас вилучення: з ”Шахтерем” - вилучення, поразка, з “ПСВ” - вилучення, поразка, я вже побоювався, що ситуація повториться. Але я вдячний футболістам, що з вилученням Тайсона абсолютно нічого не змінилося й вони змогли довести гру до перемоги.

Удивила ли Вас сегодня чем-нибудь «Сампдория» или Вы именно такой игры и ожидали?

Я досить часто дивився останнім часом ігри за участю “Сампдорії”. Це команда, з якою не можна ані на секунду розлабитися, тому що вони у будь-який момент можуть покарати. Ось в тому моменті, коли забили нам гол, команда дуже добре розіграла м'яч, і я попросив у перерві своїх футболістів, щоб більше таких помилок не робили.

Без оцінки суддівства, як досвідчений футбольний фахівець, чим Ви можете пояснити вилучення Тайсона?

Треба руки при собі тримати, розумієте? Тут все фіксується, може він і не так сильно когось вдарив, але рука пішла в бік обличчя — все, це червона картка.

Показалось, что игроки «Сампдории» специально провоцировали Тайсона, видя, что он такой нервный?

Ви розумієте, я завжди своїм футболістам кажу, що ви свої емоції повинні тримати при собі, тому що є команди, які й провокують футболістів, б'ють ззаду по ногах... Треба тримати себе в руках, інакше все повернеться проти команди. Люди програють чемпіонати світу через це! А якщо ми так реагуватимемо на кожний удар, то в нас до кінця матчу п'ять футболістів залишиться.

За десять минут до окончания матча Хавьер попросил замену. Есть ли информация, насколько с ним всё серьёзно?

Поки що я не можу відповісти на це запитання. Я не думаю, що щось серйозне з ним.

Передача телеканал «ICTV» “Третий тайм ” на прошлой неделе взял премию «Телетриумф». Вы её смотрите?

Я не хочу нікого ображати, чесно. Я не дивлюся взагалі ніяких передач. Ані “Третій тайм”, ані “Футбольний уік-енд”, жодної. Інтернет не читаю, ходжу, слухаю, як пташки співають. (смех в зале, апплодисменты — прим. авт.).

Доменико Ди Карло, главный тренер «Сампдории»:

Мы немного раздосадованы результатом игры, потому что в первом тайме у «Сампдории» было явное преимущество, но переломным моментом матча стало удаление Тайсона. На самом деле, мы думали, что после удаления мы ускоримся и всё будет хорошо, но всё оказалось не так просто. Также хочу добавить, что «Металлист» играл отлично, но и «Сампдория» играла очень хорошо.

Вы не взяли в Харьков Паццини и Паломбо. Не приходится ли Вам теперь жалеть о своём решении?

Если бы «Сампдория» в первом тайме забила три мяча — не пришлось бы.

Если бы перед матчем у Вас была связь с футбольным богом, что бы Вы предпочли попросить у него: удаление Тайсона либо ничью с «Металлистом»?

Я бы попросил победу над «Металлистом» в следующем матче.

В Италии «Сампдория» будет играть по-другому?

Надеюсь, что в Италии «Сампдория» будет играть так, как здесь в первом тайме, но ярче и с лучшей реализацией.

В Вашей команде нет бразильцев (кроме резервного вратаря). После того, как харьковские бразильцы забили вам два мяча изменился ли Ваш взгляд на привлечение их в клуб?

На вчерашней пресс-конференции я сказал, что у «Металлиста» очень сильные и техничные бразильцы. Конечно, они молодцы, но и футболисты «Сампдории» заслуживают похвалы.



© Voon Development Team 2000 - 2024 Contact us: info@voon.ru