0
April 23, 2024 16:40:58
0
Перша ліга. "Львів" - "Прикарпаття" 4:2. Пташник: Я тут менше п’яти не отримував - Face 2 Face Betting
October 24 2010

"Львів" - "Прикарпаття" 4:2

Голи: Чепурненко 35, 62, Кондратюк 39, Старенький 73 - Барчук 29, Цкарозія 55

Вилучення: Плехтяк 90

«Львів»: Мусієнко, Гальчук, Романюк, Ковальчук, Ільків ( Мостовий, 79), Кобець , Кондратюк (Кікоть, 81), Старенький ( Анеліков, 90), Чепурненко, Крамар (Шептицький, 58), Козак (Танчик, 60).

«Прикарпаття»: Іконніков, Барчук, Боровков, Герасименко (Цкарозія, 19), Логінов, Іваницький, Ковалюк, Плехтяк , Ревуцький (Бут, 82), Згура, Онисько (Гаврилишин, 72).

Попередження: Романюк, 32, Танчик, 86- Плехтяк, 78, 89.

Цього сезону мало кому вдавалося забити хоча б один м’яч на «Лафорт-Арені» у ворота «Львова». Проте гостям з Івано-Франківська вдалося це зробити двічі, але, як це не прикро для «Прикарпаття», виявилося недостатньо.

У Добромиля приїхав колектив, який посідає передостаннє місце у турнірній таблиці та має 9 очок у своєму активі за 15 турів. Більше того ні гравці, ні тренерський склад значний час не отримує заробітну плату. В такому положенні гравці виходили на поле.

Проте після старту поєдинку франківці одразу дали зрозуміти, що не будуть хлопчиками для биття і періодично створювали небезпечні моменти біля воріт Мусієнка. Але перший небезпечний момент створили саме львів’яни. На шостій хвилині Антон Крамар «обікрав» захисника та ввірвався у штрафний майданчик, проте в останній момент Боровков у підкаті виносить м’яч на кутовий. Відповідь «Прикарпаття» одразу ж у наступній атаці: проте удар Ревуцького з-за меж штрафного був несильним і неточним. Після цього моменту франківці перехопили ініціативу та періодично створювали небезпеку біля воріт «Львова». Варто відзначити удар Ковалюка зі штрафного, проте м’яч після кількох рикошетів опиняється у руках Мусієнка.

А вже на 13 хвилині Чепурненко почав «пристрілюватися». Його удар зі штрафного пройшов вище воріт. Не можна не згадати чудову комбінацію, яку розіграли Кобець та Крамар біля штрафного майданчика «Прикарпаття», проте на навіс Богдана ніхто не відгукнувся і момент було втрачено.

А на 29 хвилині «Прикарпаття» відкриває рахунок, чим і «розворушило» галичан. Віктор Барчук обіграв захисника, змістився в центр штрафної львів’ян та пробив по воротах і м’яч від стійки залетів у ворота. 1-0.

Проте, не довго франківці вели в рахунку. Вже одразу ж через кілька хвилин після індивідуальних дій львів’ян та передачі на Чепурненка рахунок зрівнюється. Останній пробив «щічкою» у дальній кут воріт Іконнікова після передачі Кобця. 1-1 і для команд знову відкрито чисту сторінку.

І не встигли івано-франківці оговтатись від пропущеного голу, як городяни забивають вдруге. Все той же Чепурненко віддав чудовий пас врозріз між захисниками на Старенького, той змістився з флангу та пробиває на силу по воротах «Прикарпаття», проте голкіпер вибиває м’яч кулаками якраз на ногу Кондратюку, який без проблем пробиває в дальній кут. 2-1 і галичани вже ведуть в рахунку. Ось так за кілька хвилин все перевернулось з ніг на голову. В першому таймі ще можна згадати небезпечний удар Крамара, проте м’яч полетів вище воріт.

А от другий тайм розпочався якнайкраще для «Прикарапаття». Інтригу у матчі повернув вийшовший на заміну Акакі Цкарозія, який чудовим ударом у дальній кут встановлює рахунок на табло 2-2. Мусієнко був безсилий і навіть не ворухнувся. А у наступній атаці все той же Цкарозія підхоплює м’яч, зміщується в центр та пробиває під перекладину, проте Мусієнко у чудовому стрибку переводить м’яч на кутовий.

Одразу ж після голу Олександр Рябоконь вносить корективи у гру, випустивши на поле Шептицького і Танчика, який як завжди значно пожвавив гру. Шептицький одразу вступив у гру та пробиває по воротах Іконнікова, але м’яч летить набагато вище. А на 68 хвилині городяни знову виходять вперед. Чудова комбінація закінчується ударом у падінні Євгена Чепурненка, який таким чином оформив дубль. Після голу городяни повністю перехоплюють ініціативу та періодично створюють небезпечні моменти біля воріт «Прикарпаття».

Свою ініціативу львів’яни реалізували у четвертий гол. Після передачі Танчика з флангу, свій «автограф» у воротах «Прикарпаття» залишив Старенький, який перекинув м’яч через голкіпера.

Після цього відзначитись могли як одна, так і друга команда. На 85 звилині Згура пробиває по воротах Мусієнка, проте захисник городян блокує удар. А вжк під завісу поєдинку хет-трик міг оформити Чепурненко, проте і його удар пройшов вище воріт «Прикарпаття».

І на цьому матч, здавалось, вже буде закінчено, проте другу жовту отримує Плехтяк і йде відпочивати до роздягалки. Проте вилучення на результат не вплинуло. Остаточний рахунок 4-2 і львів’яни йдуть після першого кола на другому місці, що дозволяє вийти у Прем’єр-лігу, проте це лише половина дистанції. А от «Прикарпаттю» з своїм фінансовим становищем прийдеться у другому колі скрутно. Проте у команди є потенціал і багато кваліфікованих гравців, які пограли в Прем’єр-лізі, про що зазначив на післяматчевій прес-конференція тренер «Прикарпаття» Сергій Пташник.

Післяматчевий коментар:

Сергій Пташник, тренер «Прикарпаття»:

- Сьогодні ми побачили останній матч першого кола. Вболівальникам, думаю, гра сподобалась. Було багато голів. І я думаю ви побачили, що не має різниці між командою другою в турнірній таблиці і другою з кінця. Десь є в нас проблеми з травмами, десь не змогли ми підсилитися замінами, десь не оптимальний склад був на гру, але ,впринципі, гра яка була показана моєю командою поки що мене задовольнила на цьому етапі. Ваша ж команда – це організована команда, яка має амбіції і вправно це доводить.

- Відомо що у вашому клубі фінансова проблема. Як все ж вдається налаштовувати гравців?

- Ну, ми теж не отримуємо зарплату і стараємся знайти спільну мову з футболістами. Ну, ви бачили після третього м’яча в наші ворота. Була розконцентрація, і тут, як не проси, навіть через «неможу» нічого не виходить. І десь пропускаєм в задній лінії, що призводить до взяття воріт. Тому от так поки що працюєм.

- Скільки гравці не отримували зарплату?

- Це питання не до мене. Якщо хочете у них і запитайте

- Яка причина того, що ваша команда займає саме таке місце в турнірній таблиці?

- Розумієте, як кажуть, в футболі дрібниць не буває,от воно так і виходить: тут нема, тут травма. Психологічний стан футболістів надломлюється. Нема, як кажуть, «кнута і пряника»

- Чи налаштовували ви своїх гравців якось по-особливому. Це ж все-таки Галицьке дербі?

- Знаєте, не люблю я цього слова. Це гра, я знаю куди я їхав, тут я менше п‘яти не потримував, значить вони самі повинні налаштовуватись.

Олександр Рябоконь, тренер «Львова»:

- Відверто Вам скажу, начебто виграли, начебто три очки, чотири м’ячі. Але не сподобалось відношення до гри, хоча гра забувається- результат залишається.

- Сьогодні була присутня недооцінка суперника? Все ж «Прикарпаття» внизу таблиці?

- Все ж таки було, але напевно в підсвідомості ми багато говорили про це до матчу. В першому таймі поки нам не забили, команда в квадрат грала, без воріт майже.

- Чому не було Танчика зі старту?

- Він добре зіграв в Одесі і я не мав претензій до його гри. Проте, потрібно мати своєрідного джокера. Я на наступну гру пообіцяв йому вихід в стартовому складі.