0
March 29, 2024 08:38:37
0
Перша ліга. "Буковина" - "Енергетик" 2:1. Великий футбол в Чернівцях бере паузу до весни - Face 2 Face Betting
November 6 2010

"Буковина" - "Енергетик" 2:1

Голи: Гунчак 90, Маковійчук 90+5 - Мостовий 30

Вилучення: Долотко 90+2

«Буковина»: Олександр Чурілов, Іраклій Циколія (Петро Климус, 65), Роман Дорош, Олег Керчу, Степан Маковійчук, Володимир Олефір, Євген Сантрапинських, Олександр Донець (Валерій Блажко, 70) Владислав Коробкін (Роман Степанков, 66), Сергій Басов, Руслан Гунчак

«Енергетик»: Микола Хомин, Роман Мельник, Руслан Мостовий, Микола Лазорик (к/к), Богдан Слука, Ігор Гребинський, Ігор Долотко, Анлрій Чернов (Сергій Срібний, 90), Віктор Данищук, Орест Януш, Олександр Семенюк (Роман Барчук, 86)

Попередження: Олефір (36), Мельник (43), Коробкін (50), Долотко (61), Степанков (69), Гребинський (95).

Цим матчем чернівецька «Буковина» прощалася із своїми вболівальниками до весни, оскільки останню гру в цьому році чернівчани мають провести в Харкові, із місцевим «Геліосом». Тому всі ті, хто прийшов цього теплого та сонячного осіннього дня на стадіон, вірили та сподівалися на яскраву та впевнену перемогу улюбленої команди. Принаймні, ніхто не відмовився би від результату першого кола (нагадаємо, «Енергетик» поступився чернівецькій команді на власному полі із рахунком 1:4) 

Але не все склалося так, як гадалося. Чи то ранній час початку матчу, чи то відчуття «канікул» вплинули на хід поєдинку, адже перше реальне загострення в матчі відбулося лише на 19 хвилині, коли Хомин невпевнено відбив м`яча після удару Коробкіна і захисники «Енергетика» змушені були виносити «шкіряного» якнайдалі від власних воріт. До цього «Буковина» була трохи активнішою за суперника, але до ударів по воротах справа не доходила. Як і не заладилися навіси та штрафні удари у капітана буковинців Гунчака. До пори до часу… На 22 хвилині Руслан майстерно розібрався із захисниками бурштинської команди та після подачі з кутового відкрив рахунок. Скоріше, здалося, що він відкрив рахунок, оскільки суддя через півхвилині прийняв сумнівне рішення та відмінив взяття воріт.

Цей суддівський ляп негативно вплинув на буковинців, як це констатував на прес-конференції Вадим Заяць. Через три хвилини знову не вдається влучити в ціль Коробкіну з гострого кута, а на 30 хвилині вдарив «грім»… Це Руслан Мостовий після однієї з нечисленних атак «Енергетика» замкнув навіс із кутового та відкрив таки рахунок. Цього разу вже по-справжньому, але на користь гостей.

До кінця першого тайму слід відмітити ще два небезпечних удари Гунчака – один зі штрафного, один – головою. Обидва пройшли мимо воріт. Взагалі в очі кидалося засилля в матчі дрібного фолу. Гравці обидвох команд частенько залишалися на газоні, що свідчить про те, що головний суддя дійсно не володів ситуацією, що й яскраво відобразиться в другому таймі.

З перших хвилин другої половини зустрічі чернівчани знову пішли в атаку, але гравці «Енергетика» майстерно руйнували атаки хазяїв поля та змушували чернівчан грати в ту гру, яку ті, власне, й недолюблюють (ремарка В. Зайця на прес-конференції). Ніяк не виходила гра у Коробкіна, який до того ж отримав жовту картку за симуляцію від судді. На 55 хвилині невгомонні Гунчак та Маковійчук, без яких сьогоднішну «Буковину» просто неможливо уявити, втрачають реальні нагоди зрівняти рахунок після чергового кутового, потім той таки Гунчак знову пробиває вище воріт.

Не змінилася ситуація й після замін в середині другого тайму. Більше того, Степанков через 9 хвилин після появи на полі заробив «гірчичника». А що «Енергетик»? Окрім руйнування комбінацій «Буковини» команда запам`яталася частими падіннями, які вболівальники сприймали за симулювання. Отак гра йшла до завершення – гості «сушили» гру а чернівчани безрезультатно намагалися атакувати.

Будильником став небезпечний удар Лазорика наприкінці матчу. Нарешті прокинулася «Буковина», яка не могла дозволити собі програти останній матч сезону на очах у своїх уболівальників. Нарешті влучно пробив капітан (а хто ж іще?) і стадіон здригнувся від радісних викриків чернівецької «інчади». 1:1 – гра врятована…Все? Ні, ні і ще раз ні!!!

До матчу додано 5 хвилин і «Буковина» летить перемагати. Нервує Ігор Долотко, який не зміг подолати емоції та побачив перед собою «червоне світло». Атмосфера на стадіоні накалилася неймовірно, але, на щастя, великого конфлікту вдалося уникнути. На останній хвилині матчу суддя призначає небезпечний штрафний біля воріт гостей, який після матчу викликав гнів тренера бурштинської команди, і після цього штрафного Степану Маковійчуку вдалося таки поставити знак оклику! Майстерно, в падінні Степан переправив м`яч у сітку воріт суперника! 2:1!!!

Валідольно-інфарктний розвиток подій, і на цьому зійшлися всі, хто були присутніми на післяматчевій прес-конференції. Так чи інакше, «Буковина» одержала надзвичайно важливу вольову перемогу і вирушає до Харкова на оптимістичному підйомі.

P.S. Обидві команди мають намір подати протест до КДК із відеопідтвердженням на дії арбітра цього матчу.