0
April 16, 2024 12:01:05
0
Чехія (U21) - Україна (U21) 2:1. ...А закінчили за здоров'я - Face 2 Face Betting
November 17 2010

Чехія (U21) - Україна (U21) 2:1. ...А закінчили за здоров'я

У середу, 17 листопада, молодіжна збірна України зазнала поразки в товариському матчі проти Чехії, що відбувся у містечку Угерське-Градіште. Зазначимо, що цей спаринг пройшов у рамках підготовки до участі в фінальній частині ЧЄ-2011 (U21), причому одним із суперників українців у групі стане саме чеська команда.

Експерименти Яковенка

Одразу нагадаємо, що молодіжна збірна України виступала далеко не основним складом. До Чехії Павло Яковенко вирішив узяти гравців 1990 та 1991 р.н., тоді як більшості виконавців, що пройшли кваліфікаційний шлях ЧЄ-2011 (U21) був наданий відпочинок. Чехи ж виставили команду, що власне і буде суперником синьо-жовтих в груповому турнірі континентальної першості, що прийматиме Данія.

Катастрофічний старт

Матч проти старших на рік-два опонентів розпочався для українців украй невдало. Вже на сьомій хвилині подачу Яна Коваріка на дальній стійці замкнув його тезка Вошахлік. За кілька хвилин метушня в обороні синьо-жовтих призвела до того, що Лібор Козак опинився віч-на-віч з голкіпером Максимом Ковалем, котрий все ж парирував його удар.

Клас Максима Коваля

Дуже скоро Коваль знову продемонстрував свій клас, двічі відбивши удари, що їх чехи завдавали майже упритул. А після цього Коварік ще й штангу влучив. Одним словом, підопічним Павла Яковенка було дуже важко. Втім, усередині тайму господарі збавили оберти, вочевидь, взявши паузу перед черговим сплеском активності.

Шедевр Кадлеця

Він настав на 40-й хвилині, коли прохід Вошахліка завершився пасом на Вацлава Кадлеця, котрий п'яткою майстерно переправив м'яча в кут воріт. Через дві хвилини він же пробачив гостей, не влучивши в рамку з десяти метрів. Після такого, відверто кажучи, свисток на перерву став великим полегшенням для українців.

Інша гра по перерві

Коли гра поновилася, кинулося у вічі, що гості почали діяти менш нервово, не припускалися стількох помилок та й узагалі більше не давали чехам "розгулятися". Напевно, Яковенко не марнував часу в роздягальні... Синьо-жовті контролювали м'яч значно більше, ніж у першому таймі, хоча дуже довго не могли створити чогось небезпечного біля воріт суперників.

Престиж урятували

Щоправда, і чехи куди рідше загрожували володінням Максима Коваля. А під кінець матчу ініціатива повністю перейшла до українців, і це зрештою дало плоди. На 83-й хвилині Богдан Бутко навісив, а Кирило Петров у боротьбі із захисником та воротарем зумів-таки переправити м'яча головою в сітку. Могли гості вирвати і нічию, але не пощастило Денису Гармашу - його удар з близької відстані прийняла на себе стійка.

Чехія (U21) - Україна (U21) - 2:1

Голи: 1:0 Вошахлік (7), 2:0 Кадлець (40), 2:1 Петров (83).

Україна (U21): Коваль, Опанасенко (Єрьоменко, 72), Кривцов, Пластун (Парцванія, 46), Прийма (Бутко, 42), Чайковський, Богданов (Петров, 46), Віценець (Каверін, 78), Гармаш, Западня, Безус.