0
Контрольний матч. "Карпати" – "Корумспор" 5:0 - Face 2 Face Betting
December 11 2010

Контрольний матч. "Карпати" – "Корумспор" 5:0

Вчора «Карпати» на тренувальному зборі в Туреччині зіграли контрольний спаринг. Суперником «зелено-білих» був клуб другої ліги чемпіонату Туреччини «Корумспор». Гра закінчилася переконливою перемогою карпатівців з рахунком 5:0.

«Карпати» – «Корумспор» (Туреччина) – 5:0 (1:0)

10 грудня. Спорткомплекс «Суено Белек». Короткочасний дощ. Температура повітря +16С

«КАРПАТИ»: 1-й тайм – Тлумак, Авелар, Мілошевіч, Тубіч, Федецький, Ткачук, Мартинюк, Худоб’як, Гурулі, Кузнецов, Кожанов.

2-й тайм – Руденко, Сагайдак, Гурський, Петрівський, Гірський, Мартинюк, Тістик, Г. Баранець, Б. Баранець, Гудима, Габовда.

Голи: Худоб’як, Гудима (два), Г. Баранець, Сагайдак.

Нереалізований пенальті: Габовда (перекладина).

Суперником «Карпат» у товариській грі на тренувальному зборі в Антальї був клуб «Корумспор», середнячок другої ліги турецької першості. Після 15-ти турів команда набрала 23 очка і посідає 9-е місце серед 18 учасників, відстаючи при цьому від лідера на 9 пунктів.

У грі прийняли участь практично всі гравці, яких Олег Кононов взяв на збір. На поле не виходили лише третій воротар Роман Мисак та оборонці Ігор Ощипко і Євген Тарасенко. Останній отримав ушкодження на вчорашньому тренуванні, а Ігор тільки но приступив до занять у загальній групі після операції та тривалого відновлення.

В першому таймі грав практично основний склад, який швидше за все й розпочне у середу гру з ПСЖ. Натомість по перерві на поле вийшли резервісти.

Як і слід було очікувати, поєдинок пройшов за повної територіальної та ігрової переваги карпатівців, які практично всі 90 хвилин перебували на половині поля суперника. Про перебіг подій на полі найкращим чином свідчить той факт, що за всю гру турки по наших воротах нанесли лише два удари. В той же час їхній воротар весь час перебував у грі.

Тим не менше, на відпочинок команди пішли за мінімальної переваги «Карпат». Незважаючи на величезну кількість гольових моментів, до логічного завершення за перші 45 хвилин «Карпати» довели тільки одну атаку. В середині тайму Ігор Худоб’як обіграв захисника і наблизився до воріт. Кіпер від карпатівця відверто очікував прострілу і абсолютно не сподівався удару. Але Худік прийняв саме таке рішення – пробив у ближній кут і круглий затріпотів у сітці – 1:0. В решті епізодів або вдало діяв воротар, або туркам відверто фартило. Достатньо сказати, що м’яч двічі влучив у поперечку і одного разу в стійку. Окрім того «зелено-білі» не реалізували два виходи один-на-один з воротарем, а Сандро Гурулі примудрився пробити повз рамку буквально з двох метрів.

Втім, у тому, що в першій половині «Карпати» забили тільки один гол, є й певна заслуга гравців команди суперника. Туркам відверто бракувало майстерності, але в плані самовіддачі до них не могло бути жодних претензій. Однак вистачило їх тільки на перші 45 хвилин. А от по перерві вони явно підсіли. Однак це в жодному разі не применшує вагомість добрих слів на адресу тих карпатівців, які грали у другому таймі. Як і першій половині матчу, після відпочинку «Корумспор» центр поля практично не переходив.

Цікаво, що з 55-ої хвилини Олег Кононов зняв з гри Ярослава Мартинюка. Як зізнався після гри керманич «зелено-білих», таке рішення було обумовлене двома чинниками. Перший – дати однакову ігрову нагрузку всім гравцям. Адже зранку в команди було повноцінне тренування. А Мартинюк, виходить, і так провів на полі більше всіх часу. Другий – бажання за рахунок чисельної фори хоча б трішечки вирівняти гру. Втім, з останнім не склалося.

Резервісти грали з хорошим настроєм і належним спортивним азартом. А тут ще й суперник, якого у першому таймі добряче «повозила» основа, вже був, як то кажуть, готовий до вживання. В результаті все закінчилося тим, що туркам довелося ще чотири рази розпочинати гру з центра поля. «Дублем» відзначився Володимир Гудима, який діяв на позиції центрфорварда. По автографу залишили у воротах суперника Григорій Баранець та Андрій Сагайдак. Мав бути ще один гол, але вже за рахунку 5:0 Юрій Габовда не реалізував пенальті – влучив у поперечку.