0
"Карпати" в Лізі Європи. Підсумки - Face 2 Face Betting
December 22 2010

"Карпати" в Лізі Європи. Підсумки

«Карпати» у цьогорічному розіграші Ліги Європи з 15 липня по 15 грудня провели 12 матчів, що удвічі більше, ніж під час попередніх трьох виступів «зелено-білих» у єврокубках.

Львівський клуб пройшов три кваліфікаційні раунди і вперше у своїй історії вийшов у груповий етап змагань. Загальний баланс матчів «Карпат»: 4 перемоги, 3 нічиї та 5 поразок, різниця м’ячів 15 – 20.

Головний тренер «Карпат» 44-річний білоруський фахівець Олег Кононов задіяв 26 гравців. Найстаршим був капітан команди Андрій Тлумак (1979 р. н.), наймолодшим – Володимир Гудима (1990 р. н.).

Рекорди зі знаками «плюс» та «мінус»:

Загальний баланс 18-ти матчів єврокубках (1970 – 2010 р.р.): 5 перемог, 6 нічиїх, 7 поразок, різниця м’ячів 22 – 29.

«Зелено-білі», враховуючи попередні сезони, збільшили свою забивну серію до 12-ти матчів, а безпрограшну серію – до 8-ми матчів (4 перемоги та 4 нічиї).

У Рейк’явіку «Карпати» вперше в єврокубках здобули перемогу з великим рахунком – 3:0.

У поєдинках проти «Зестафоні» карпатівці вперше у двох поспіль матчах зберегли ворота «сухими».

10-й єврокубковий гол львів’ян провів Роша Батиста – у Рейк’явіку, 20-й – Михайло Кополовець у ворота «Боруссії».

Артем Федецький з трьома голами очолив список бомбардирів «Карпат», випередивши на один гол Івана Гецка.

У матчі з «Боруссією» львів’яни вперше в єврокубках пропустили чотири голи.

У Севільї «Карпати» зазнали першої поразки з великим рахунком – 0:4.

Програшна п’ятиматчева серія та безгольовий відрізок тривалістю 416 хвилин перервались у Львові в матчі з «Парі Сен-Жермен». Безвиграшна серія з 8 ігор ще триває…

Картки й пенальті:

Арбітри показали в єврокубках львівським гравцям 19 жовтих карток та 3 червоні.

Найбільше попереджень у Самсона Годвіна – 5 «гірчичників».

Вилучалися з поля Сергій Кузнецов та Артем Федецький (у Львові з «Галатасараєм») і В’ячеслав Чечер (у Львові з «Севільєю»).

«Карпати» жодного разу не пробивали пенальті. У ворота ж львів’ян арбітри лише раз призначали 11-метровий удар, який у Львові реалізував Нурі Сахін («Боруссія»).