Контрольний матч. "Оболонь" - "Тараз" (Казахстан) 1:1 - Face 2 Face Betting
January 15 2011

Контрольний матч. "Оболонь" - "Тараз" (Казахстан) 1:1

"Оболонь" - "Тараз" (Казахстан) 1:1

Гол "Оболоні": Кучеренко 58 (пен.)

В суботу київська "Оболонь" провела перший контрольний поєдинок на турецькому зборі. В останню мить організатори внесли зміни і замість казахстанського "Іртиша" з Павлодару суперником підопічних Сергія Ковальця став другий клуб цієї середньоазіатської країни - "Тараз" з однойменного міста, котрий в минулому чемпіонаті Казахстану посів восьме підсумкове місце. В підсумку поєдинок завершився внічию – 1:1.

Оскільки це був перший поєдинок нинішнього року, то тренерський штаб столичної команди вирішив задіяти у грі майже всіх футболістів, які приїхали на збір. Адже головне на даному етапі не результат, а можливість перевірити, як гравців основи, так і найближчий резерв. І варто відзначити, що в цьому поєдинку порадувала молодь. На чудовому рівні зіграли Юрій Путраш, Антон Шевчук, Олександр Толстяк. Як завжди стабільно діяв на полі молодий, але вже повноцінний гравець основи захисник Ігор Пластун. Примітно, що після тривалої перерви, пов`язаної травмою, повернувся в гру досвідчений Валентин Слюсар. Звичайно, до оптимального рівня йому ще далеко, тому він відіграв проти казахів всього 30 хвилин. Утім, до старту чемпіонату ще досить часу і Валентин сподівається надолужити згаяне.

Щодо перебігу подій на полі, то кияни з перших хвилин захопили ініціативу і створили біля воріт «Таразу» кілька гострих моментів. Але на 16-й хвилині першого тайму українці проґавили контр випад суперника і пропустили гол. Та все ж навіть в ці хвилині територіальна перевага була на стороні «Оболоні». До логічного завершення оболонці довели справу на початку другого тайму. На 58-й хвилині казахи лишень з порушенням правил зупинили в штрафній слаломний прохід Івана Котенка і турецький арбітр призначив пенальті. Сам постраждалий хотів спочатку виконати вирок, але потім до м`яча підійшов штатний пенальтист команди Сергій Кучеренко і чітко розвів голкіпера та м`яч по різним кутам. Надалі кияни мали ще кілька чудових нагод забити гол. Стовідсотковий момент на останніх хвилинах втратив Валерій Заваров, котрий з кількох моментів не влучив майже у пусті ворота.

Що ж, попри величезне бажання і перевагу підопічним Сергія Ковальця не вдалося виграти. Але наставники вбачають в цьому більше позитиву, ніж негативу. Ця гра повинна підштовхнути футболістів до ще більш серйозної роботи на зборах. Тим паче що попереду «Оболонь» очікують два цікави поєдинки з лідерами російської Прем`єр-ліги – казанським «Рубіном» та московським «Локомотивом». Команди рівня Ліги Чемпіонів («Шахтар» та «Динамо») «пивовари» вже перемагали.

Як то складеться на цей раз побачимо вже за кілька днів.