0
April 24, 2024 11:27:49
0
Контрольний матч. "Кривбас" - "Ордабаси" (Шимкент, Казахстан) 1:2 - Face 2 Face Betting
January 22 2011

Контрольний матч. "Кривбас" - "Ордабаси" (Шимкент, Казахстан) 1:2

21 січня криворізький «Кривбас» провів черговий контрольний поєдинок в ході першого навчально-тренувального збору. Суперником криворізької команди став клуб казахстанської Прем’єр-ліги – «Ордабаси» (Шимкент).

Кривбасівці грали на фоні великих фізичних навантажень, тим не менше «Кривбас», тренерський штаб якого задіяв в грі велику кількість потенційних новачків, контролював гру й мав велику кількість нагод для взяття воріт, але вдало діяла оборона казахстанського клубу. Суперник за найліпшої нагоди контратакував, й на 25-й хвилині одна з контратак завершилась взяттям воріт «Кривбасу». Але через 5 хвилин кривбасівці відновили рівновагу, коли зусилля партнерів влучним ударом завершив Іващенко.

Після перерви криворізька команда, змінивши склад наполовину, продовжувала грати в атакувальний футбол, але гольові моменти не могла реалізувати. А ось «Ордабаси» свою нагоду не змарнував, забивши м’яч, який став переможним, на 70-й хвилині.

«Кривбас» - 1-тайм: Боровик, Кіцута, Кравченко, Лисицький, Бузеті, Марковіч, Рожок, Матіч, Іващенко, Конгасколкка, Єслінек.

2-й тайм: Федоренко, Жданов, Кравченко, Лисицький, Бузеті, Костишин, Матіч, Максимов, Куценко, Тимченко, Єслінек.

Свій останній поєдинок на цьому зборі «Кривбас» має зіграти 25 січня проти команди «Баварія-2» (Мюнхен).