0
Контрольний матч. "Оболонь" - "Адапазаріспор" 0:2 - Face 2 Face Betting
January 21 2011

Контрольний матч. "Оболонь" - "Адапазаріспор" 0:2

На наступний день після перемоги над «Рубіном» наставники столичної «Оболоні» запланували для тих, хто приймав участь у грі з росіянами тільки одне ранкове тренування. Потім футболісти займалися відновлювальними процедурами – сауна, басейн, масаж, сонце, море. Утім, всі без виключення, по обіді пішли підтримати своїх партнерів, котрі напередодні не виступали у попередньому поєдинку. Адже в останній момент було досягнуто домовленності про гру з представником однієї з нижчих турецьких ліг – клубом «Адапазаріспор».

У цій зустрічі, яка завершилася перемогою турецких футболістів з рахунком 2:0, тренерський штаб «пивоварів» надав можливість проявити себе багатьом молодим гравця, котрі прагнуть закріпитися в основній команді. Українці пропустили по голу в кожному таймі. Хоча впродовж гри «Оболонь» володіла ініціативою, але не реалізувавши кілька чудових нагод, пропустила швидкі контратаки суперника. Що ж, поразка трішки засмутила, але одночасно і дала хороший матеріал для аналізу готовності найближчого резерву. Цілком можливо, що Сергій Ковалець, аби перевірити молодих гравців команди, досягне домовленності про ще про один-два контрольні поєдинки, котрі не входять в основний план підготовки.

Склад «Оболоні»: Березовський, Родіна, Леонідов, Кутас, Черемісін, Слюсар, Толстяк, Мазуренко, Зарічнюк, Поспєлов, Бондаренко. У другому таймі на заміну виходили – Литвиненко, Заваров, Ковалец, Яковенко, Турчанов, Грицай, Сокуренко.