Результативна "двосторонка" "Волині" - Face 2 Face Betting
January 24 2011

Результативна "двосторонка" "Волині"

Після кількох вихідних днів луцька «Волинь» продовжила підготовку до весняної частини сезону. У понеділок, 24 січня гравці та тренери команди зібралися в Луцьку і після проходження медогляду відбулася двостороння тренувальна гра, у якій, крім гравців основного складу, взяли участь кілька потенційних новобранців.

Гра, яка проходила на снігу, видалася досить цікавою і багатою як на голи, так і на гольові моменти. Відчувалося, що дуже хотіли проявити себе новачки команди, але й гравці основи показували свій клас. «Жовті» зусиллями Євгена Павлова тричі могли відкривати рахунок у дебюті поєдинку, але скористатися своїми нагодами не зуміли. Втім, на 14-й хвилині Сорін Парасків зумів «парашутом» метрів з двадцяти запустити м’яч за комір кіперу і рахунок став 1:0. «Сині» відігралися за дві хвилини, коли Кінаш розрізним пасом вивів Бабиря сам на сам з Недільком і Олексій зрівняв рахунок. А ще за дві хвилини контратака «синіх» завершилася другим взяттям воріт у виконанні Майкона Олівейри. На 34-й хвилині Павлов виграв боротьбу у захисника і також завершив свій вихід на побачення з голкіпером влучним ударом – 2:2. Та за п’ять хвилин ще один гострий випад «синіх» дозволив Майкону оформити «дубль», а незабаром потужний удар Каблаша з-за меж карного збільшив перевагу до 2:4 і, зрештою, Бабир також вміло використав контрвипад, забивши п’ятий гол у ворота «жовтих». Останнім до перерви вдалося лише скоротити розрив завдяки чіткому удару Парасківа в нижній кут з меж штрафного майданчика.

Після перерви гра також проходила у високому темп, але успіху досягали виключно «жовті». На самому початку тайму Павлов вдало замкнув простріл партнера – 4:5. Затим Євген відзначився майже ідентичним голом, зрівнявши рахунок. А в середині тайму той же Павлов зумів продертися на ударну позицію поміж двох оборонців і забив ще один гол. Довершив голепад ще один точний «парашут» від Парасківа, котрий підсумував перемогу «жовтих» – 7:5.

Увечері на футболістів очікувало друге тренування з тренером по фізпідготовці, а завтра волиняни проведуть останні заняття перед від’їздом на другий тренувальний збір до Туреччини.