0
April 26, 2024 09:52:59
0
Контрольний матч. "Карпати" - збірна вільних агентів Іспанії 2:2 - Face 2 Face Betting
January 25 2011

Контрольний матч. "Карпати" - збірна вільних агентів Іспанії 2:2

«Карпати» - Збірна вільних агентів Іспанії 2:2

Голи: Кузнецов (2), Худоб’як (18) - ? (34,39)

Попередження: Годвін (21), Федецький (39)

Вилучення: Федецький (44, друге попередження), Гірський (85) - ? (85)

Склад «Карпат» у першому таймі: Тлумак (Руденко,31), Ощипко, Тубіч, Мілошевіч, Федецький (Гірський,44), Ґодвін, Худоб`як, Голодюк, Лукас, Кожанов, Кузнецов

Склад «Карпат» у другому таймі: Руденко (Богатінов,60), Гірський, Мілошевіч (Балажіц,62), Тубіч, Петрівський (Тістик,76), Мартинюк, Гурулі, Ткачук, Зеньов, Тіаго (Габовда,76)

- 3 хвилина. 1:0 - "Карпати" попереду! Подача першого кутового у виконанні Дениса Кожанова виявилась результативною. Сергій Кузнецов найвище вистрибнув у штрафному суперників і головою вгатив мяча у сітку!

- Карпатівці атакують впродовж перших десяти хвилин гри. Підопічні Олега Кононова тричі подавали кутові

- 8 хвилина. Ігор Худоб`як пройшов трьох суперників і завдав удару - кіпер перевів м"яча на кутовий

- 13 хвилина. Перша гостра атака іспанців - прохід флангом, подача у карний Карпат, Андрій Тлумак здорово грає на виході, перериваючи небезпеку

- 16 хвилина. Лукас віддав передачу на Дениса Кожанова, той пробив з розвороту - голкіпер відбиває м"яча на кутовий

- 18 хвилина. 2:0. Ігор Худоб`як отримав мяча на підступах до карного іспанців і потужно вистрілив з 22-х метрів у самісеньку "дев`ятку"!

- 21 хвилина. Команди обмінялися жовтими картками, спочатку грубо зіграв Самсон Ґодвін, а хвилиною пізніше у центрі поля дісталося Ігорю Худоб`яку

- 25 хвилина. Лукас пробиває з-за меж карного - воротар переводить м"яча на кутовий

- 27 хвилина. Денис Кожанов вкотре гостро навісив з кутового - мяча з голови Сергія Кузнецова в останній момент знімає голкіпер суперника

- 30 хвилина. Іспанці провели швидку атаку лівим флангом, але здорово у підкаті зіграв Артем Федецький

- 32 хвилина. Перша заміна у складі Карпат: місце у воротах замість Андрія Тлумака зайняв Віталій Руденко

- 34 хвилина. 2:1. Іспанці скорочують відставання у рахунку до мінімуму. Після навісу з правого флангу атаки гравець іспанської команди в один дотик ногою пробиває у дальній від себе кут воріт.

- 39 хвилина. Артем Федецький порушив правила поблизу карного Карпат - жовта картка

- 39 хвилина. 2:2. Іспанці зрівнюють рахунок. М"яч після флангового навісу головою замикає гравець суперників

- 42 хвилина. Віталій Руденко у карколомному стрибку витягає мяча з "девятки" воріт після флагового навісу і удару головою суперника

- 44 хвилина. Червона картка. За розмови з арбітром другу жовту картку отримує Артем Федецький. Замість вилученого гравця на поле виходить Степан Гірський

- 45 хвилина. Ігор Худоб`як прорвався флангом і навісив у карний на самотнього Сергія Кузнецова. Форвард підрізав м"яча головою - у сантиметрі від стійки

- 45 хвилина. Лукас подав кутовий - найвище у карному суперників вистрибнув Неманья Тубіч, пробивши головою над поперечкою

- 45 хвилина. ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО - 2:2.

- 46 хвилина. Другий тайм розпочався

- Карпатівці вийшли на поле у такому складі: Руденко, Гірський, Мілошевіч, Тубіч, Петрівський, Мартинюк, Гурулі (Гудима,76), Ткачук, Зеньов, Тіаго.

Як не дивно, але судді таки наполягли на тому, аби Карпати на другий тайм вийшли удесятьох. Хоча останні хвилини першого тайму підопічні Олега Кононова догравали у повному складі, адже згідно домовленостей у товариському матчі вилучений гравець має право бути заміненим.

- 49 хвилина. Потужний удар суперника з дальної дистанції - Віталій Руденко накриває мяча у нижньому куті воріт

- 51 хвилина. Сергій Зеньов двічі стрімко проривався лівим флангом, прострілював, однак до влучних завершальних ударів справа не дійшла

- 54 хвилина. Прохід Тіаго завершився ударом - воротар перевів мяча на кутовий

- 55 хвилина. Після подачі кутового захисники суперників винесли мяча прямо на ногу Ярославу Мартинюку, який зльоту пробив трохи вище воріт

- 57 хвилина. Після подачі штрафного у карному у вигідному положенні опинився Тарас Петрівський, однак з не зовсім зручного становища у падінні пробити як слід не вдалося

- 60 хвилина. Замість Віталія Руденка місце у воротах Карпат зайняв Мартін Богатінов

- 62 хвилина. Замість Івана Мілошевіча у складі Карпат на полі з"явився Ґрегор Балажіц

- 65 хвилина. Ярослав Мартинюк двічі небезпечно виконував штрафні удари. Спочатку хавбек перекинув стінку, однак воротар зумів впоратися з ударом, а потім вирішив пробити низом - голкіпер накрив м"яча у куті воріт.

- 68 хвилина. Мартін Богатінов на виході ногами перериває небезпечну передачу суперника

- 70 хвилина. Заміна у Карпат: замість Сергія Зеньова на полі Михайло Кополовець

- 76 хвилина. Чергові заміни у Карпатах: з поля пішли Сандро Гурулі, Тіаго та Тарас Петрівський, вийшли Володимир Гудима, Юрій Габовда, Ігор Тістик

- 79 хвилина. Степан Гірський відверто отримує по ногах на лінії карного суперника, арбітр показує... удар від воріт

- 85 хвилина. Судді продовжують шокувати присутніх. У центрі поля хтось з іспанців кинув мяча у потилицю Степану Гірському - арбітр вилучив... обидвох, залишивши Карпати грати удев"ятьох.

88 хвилина. Карпатівці втратили чудову нагоду вирвати перемогу: Володимир Гудима пробивав по воротах, кіпер врятував команду, відбивши мяча, однак ані Михайло Кополовець, ані Юрій Габовда не зуміли на добиванні переграти воротаря

90 хвилина. МАТЧ ЗАВЕРШЕНО. 2:2