0
March 29, 2024 03:41:14
0
Контрольний матч. "Волинь" - "Азал" (Баку, Азербайджан) 1:2 - Face 2 Face Betting
January 27 2011

Контрольний матч. "Волинь" - "Азал" (Баку, Азербайджан) 1:2

Свій перший контрольний матч в турецькій Анталії "Волинь" проводила з третьою на даний момент командою Азербайджану - бакінським "Азалом". Склад лучан на гру мав наступний вигляд:

1 тайм: Ндоє, Рафаель, Карковський, Жилсон, Максимюк, Бутко, Пічкур, Стевич, Скоба, Герасимюк, Павлов.

2 тайм: Неділько (Литовченко, 82; Сослюк, 86), Сімінін, Годований, Гальчук (Приндета, 79), Гринченко, Карасюк (Ряшко, 69), Зозуля, Жуліо, Гошкодеря, Каблаш, Бабир.

Загалом, протягом першого тайму, волиняни виглядали краще суперників, більше атакували, виконали більше ударів, але, як це часто буває, поступилися по рахунку. На 37-ій хвилині обрізка в центрі поля призвела до виходу азербайджанців 3 в 2 і лише з третьої спроби суперники змогли забити гол, так як на перші два удари зумів зреагувати Ндоє. Серед наших моментів відзначимо два виходи сам на сам в Бутка, але обидва рази Богдан не зумів переграти голкіпера "Азалу".

У другому таймі, коли на поле вийшов повністю змінений склад "Волині", лучанам вдалося зрівняти рахунок. На 56-ій хвилині матчу, після подачі кутового, Карасюк скинув м'яч на Бабиря, а той з другої спроби зумів проштовхнути смугастого у ворота. Згодом, вивести волинян уперед міг Зозуля, але з 5-ти метрів примудрився пробити над поперечиною. В опонентів найбільшу небезпеку несли стандартні положення. Саме кутовий на 79-й хвилині встановив остаточний рахунок у матчі, - невдалий виніс захисником м'яча призвів до точного удару по воротам Неділька.

Наступний товариський матч "волинь" проведе 30-го січня проти тбіліського "Динамо".