0
March 29, 2024 01:14:00
0
Контрольний матч. "Закарпаття" - "Середнє" (Закарпатська обл.) - 2:0 - Face 2 Face Betting

Температура - 2 С

Наставник ужгородців Ігор Гамула вирішив перевірити, всіх футболістів, які нині перебувають під його рукою. Окрім травмованих Гибалюка, Артюха, Бобаля та Бойка всі гравці були на полю. Коуч «Закарпаття» вирішив перевірити чи достойний стати третім воротарем команди Мирослав Лютнянський, який відіграв обидва тайми.

У першому таймі ужгородці грали таким складом:

Лютнянський – Малигін, Олефір, Комарницький, Нойок – Райчевіч Мельник, Сантрапинських, Лозовий – Давидов, Нудний.

Перша половина гри пройшла досить рівно. Незважаючи на статус професіонали нічого в перший відрізок гри не змогли підтвердити свій клас забитими голами. Аматори грамотно оборонялися і старалися контратакувати.

До небезпечних моментів у виконанні підопічних Гамули можна віднести епізод на 7 хв. Лозовий з правого флангу вирізав в район воротарського майданчика на Давидова, Сергій замкнув головою, м’яч в сантиметрах пролетів від стійки.

На 20 хв боротьбу на другому поверсі після подачі з кутового виграв Олефір, воротар середнячці з труднощами переводить м’яч на кутовий.

На 41 хв знову ж таки після розіграшу кутового на підборі першим був Малигін, який пробив зльоту – трохи не точно. В актив середнянців можна віднести кілька небезпечних штрафних ударів, які вміло ліквідував Лютнянський.

На другу половину гри ужгородці вийшли в іншому складі:

Лютнянський – Шендрік, Хауші, Лень, Вайда – Малиш, Кундрик, Микуляк, Лисицин, Штурко – Целих.

На другий тайм гравці «Закарпаття» зрозуміли, що для того, щоб забити необхідно створювати більше гострих моментів. Вже на 49 хв Микуляк відмінним фінтом вивів на ударну позицію Целиха, але Юрій пробив вище воріт. Через 10 хвилин чудову нагоду змарнував Малиш, який пробив не точно. Але вже на 65 хв «Закарпаття» повело в рахунку. Подачу Лисицина з лівого флангу в підкаті точно замкнув Лень. На 75 хв простріл Штурка, якимось дивом у пусті ворота не замкнув Целих.

Через п’ять хвилин ситуацію виправив Лисицин. Євген отримав хорошу передачу на правому фланзі, зблизився до кута штрафного і невідпорно пробив у дальній кут.

Збільшити рахунок наприкінці гри міг Целих, але в Юрія сьогодні гра не пішла, м’яч після його удару пролетів над стійкою.