0
April 19, 2024 18:55:32
0
Контрольний матч. "Зірка" (Кіровоград) - "Енергетик" (Бурштин) - 2:0 - Face 2 Face Betting
January 29 2011

Контрольний матч. "Зірка" (Кіровоград) - "Енергетик" (Бурштин) - 2:0

На навчально-тренувальному зборі в Карпатах «Зірка» зіграла контрольний матч з бурштинським «Енергетиком».

З перших хвилин на складному футбольному полі команди демонстрували більше боротьбу, ніж комбінаційну гру. По при це кіровоградська команда володіла певною перевагою в матчі, яку втілила в два забиті м’ячі, по одному в кожному з таймів: до перерви відзначився Андрій Порошин, а в другому таймі встановив остаточний рахунок в матчі потенційний новобранець команди, до речі, вихованець кіровоградського футболу. В подальшому кіровоградці могли як забити, так і пропустити, але рахунок не зазнав змін – 2:0 на користь «Зірки».