0
April 25, 2024 11:39:46
0
"Волинь" (дубль) : перші матчі на турнірі пам'яті В.Голубєва - Face 2 Face Betting
February 14 2011

"Волинь" (дубль) : перші матчі на турнірі пам'яті В.Голубєва

Відверто невдалим вийшов старт молодіжного складу «Волині» на турнірі пам’яті Віталія Голубєва, котрий відбувається у Києві. В двох стартових поєдинках з не найсильнішими опонентами волиняни взяли лише одне очко…

12 лютого «Волинь-М» – НУХТ (Київ) 0:3 (0:2)

«Волинь-М»: Сослюк, Котур (Сташевський, 13; Староста, 44), Вознюк (Циркуненко, 69), Никитюк, Кримнюк, Ряшко, Марковець, Жук (Бортник, 34; Баденчук, 61), Кінаш, Подригуля (Петрук, 60), Штогрін (Хомченко, 24)

Перший поєдинок з київським НУХТ волиняни розпочали з облоги воріт суперника у перші десять хвилин гри, проте не реалізували декілька непоганих нагод відзначитися. Найреальніший момент аби вивести свою команду вперед мав Штогрін, втім втілити його у гол форварду не вдалося. Натомість, на 10-й хвилині молоді лучани пропустили контратаку по правому флангу, яка завершилася ударом в дальній кут воріт Сослюка і рахунок став 0:1. Після цього гра у «Волині» дещо розклеїлася. Маючи, однак, ще кілька шансів для взяття воріт, наші земляки примудрилися пропустити ще один м’яч. На 39-й хвилині Никитюк пропустив м’яч на Сослюка, а той, вийшовши за межі карного, не влучив по шкіряному… Як наслідок – рахунок став 0:2. Після відпочинку гра точилася в основному у центрі поля без особливих загроз з боку обох команд. А на 88-й хвилині «Волинь» пропустила втретє після удару зі штрафного метрів з 18-ти. У підсумку – поразка 0:3.

13 лютого «Волинь-М» – ДЮСШ-15 (Київ) 2:2 (1:1)

«Волинь-М»: Сослюк (Дягель, 46), Котур (Вознюк, 33), Циркуненко, Староста (Марковець, 46), Кримнюк (Баденчук, 24; Сташевський, 46), Никитюк, Подригуля, Ряшко (Петрук, 60), Кінаш (Бортник, 37), Жук, Штогрін (Хомченко, 46)

Голи: Штогрін (10), Сташевський (70)

Другий поєдинок турніру розпочався для лучан якнайкраще. Уже на 10-й хвилині прохід Жука по лівому флангу завершився прострілом вздовж воріт і Штогрін, зігравши на випередження, головою відправив м’яч у ближній кут – гол! Однак, попри відчутно перевагу лучан, команду підвели воротарі. На 35-й хвилині після флангового проходу і простріл в центр нападник киян завдав удару, а Сослюк, виявившись у потрібному місці, не втримав м’яча у руках і той закотився у ворота – 1:1. А за три хвилини після перерви уже Дягель примудрився вибити шкіряного від воріт «точно» на найближчого супернику, який, не будь дурнем, скористався таким «подарунком» і забив другий гол…

Пропустивши, «Волинь» затиснула суперника на його ж половині поля, провела чимало атак, але ні Жук, ні Подригуля, ні Хомченко, ні Марковець забити так і не змогли, хоча іноді здавалося, що м’ячу вдже нікуди діватися, окрім сітки воріт. Досягти бажаного вдалося лише на 70-й хвилині, коли Жук подав кутовий, в боротьбі м’яч відскочив на Сташевського, який і відправив шкіряного у «рамку». До завершення поєдинку не зуміли реалізувати свої моменти Подригуля і Хомченко, а на 89-й хвилині той же Подригуля на техніку виконав штрафний удар з 17-ти метрів, але м’яч, зачепивши хрестовину, вилетів за межі поля. У підсумку – нічия – 2:2.

Наступний матч «Волинь-М» зіграє у середу, 16 лютого, проти чернігівської «Десни».