0
Контрольний матч. "Закарпаття" - "Напредак" (Сербія) 2:1 - Face 2 Face Betting
February 15 2011

Контрольний матч. "Закарпаття" - "Напредак" (Сербія) 2:1

Першим суперником ужгородців замість анонсованої «Бреди» з Нідерландів став значно скромніший першоліговий сербський «Напредак» з м. Крушевац (команда посідає восьме місце серед 18 колективів у першій лізі Сербії).

За словами віце-президента «Закарпаття» Олега Мукомела, перший тайм проходив за рівної боротьби. Наші хлопці після ранкового тренування на піску досить довго звикали до поля. Як наслідок, перша половина гри завершилася мінімальною результативною перемогою сербів. Вже в другому таймі закарпатці зуміли знайти свою гру і добитися позитивного для себе результату. На 55-й хвилині голом відмітився Бойко, а на 75-й переможну крапку у матчі поставив Невуче. Отож, 2:1 на користь "Закарпаття"

Перший тайм ужгородці зіграли таким складом: Бабенко (к/к) – Лень, Малигін, Шендрік, Комарницький – Райчевіч, Нудний, Артюх, Штурко – Давидов, Целих.

На другий тайм Ігор Гамула випустив на поле команду в іншому складі: Надь (к/к) – Хауші, Бойко, Оліфер, Колеснік – Микуляк, Малиш, Лисицин, Нойок – Невуче, Бобаль.