0
March 29, 2024 08:00:52
0
Контрольний матч. "Закарпаття" - "Кенгнам" (Південна Корея) 0:2 - Face 2 Face Betting
February 18 2011

Контрольний матч. "Закарпаття" - "Кенгнам" (Південна Корея) 0:2

Другий спаринг в турецькій Анталії ужгородці зіграли 17 лютого з південнокорейським клубом «Кенгнам», який у К-лізі (аналогічна нашій Прем’єр-лізі) у минулому сезоні посів 6 сходинку у турнірній таблиці.

Закарпатці непогано розпочали матч, але корейці в середині тайму перехопили ініціативу в на 33-й хвилині після подачі з кутового забили гол.

Початок другого тайму теж був за азійським клубом. На 49 хвилині гри корейці вдруге змусили підопічних Гамули розпочинати гру з центру поля. Кінцівка гри була за ужгородцям, вони постійно атакували але вразити ворота корейської команди так і не змогли - тож матч завершився з результатом 2:0 на користь "Кенгнама".

Мікротравми в матчі отримали Олефір, Целих, Бобаль та Невуче, які за твердженням лікарів, займатимуться кілька днів за індивідуальним графіком.