Контрольний матч. "Кривбас" - "Актобе" (Казахстан) 1:1 - Face 2 Face Betting
February 20 2011

Контрольний матч. "Кривбас" - "Актобе" (Казахстан) 1:1

19 лютого криворізький «Кривбас» провів свій другий поєдинок на заключному тренувальному зборі, що триває в Туреччині.

Суперником нашої команди став віце-чемпіон Казахстану – команда «Актобе» з однойменного міста.

Перший тайм не приніс забитих м’ячів, хоча «Кривбас» мав деяку ігрову та територіальну перевагу над суперником. Сталося це, скоріше за все, через те, що в першій половині гри тренерський штаб криворізької команди перевіряв у грі дії кількох потенційних новачків. В цій ситуації, звісно, важко швидко знайти взаєморозуміння на футбольному полі.

В другому таймі «Кривбас» вже більше демонстрував злагоджену гру, проводячи комбінації та тримаючи в напрузі оборону казахстанської команди. Одна з таких атак на 67-й хвилині привела до взяття воріт. Олександр Іващенко (один з кращих, якщо не найкращий бомбардир українського зимового міжсезоння) опинився на цударній позиції та не залишив шансів воротареві «Актобе».

Однак втримати перевагу в цьому матчі криворізька команд не змогла. На 88-й хвилині матчу казахстанський клуб провів гостру контратаку, яку несподіваним ударом з гострого кута завершував гравець «Актобе». В підсумку нічия – 1:1.

«Кривбас» - 1 тайм: Штанько, Марковіч, Мелікян, Петров, Сердюк, Рожок,Куценко, Лазаревськи, Валєєв, Кукліс, Муховиков.

2 тайм: Боровик, Кіцута, Канкава, Лисицький, Васільєв, Бабатунде, Матіч, Костишин, Єслінек, Максимов, Іващенко.

Після цієї гри тренерський штаб «Кривбасу» відмовився від послуг кількох потенційних новачків (Кукліс, Лазаревськи, Мелікян).

Наступну гру наша команда проведе 22 лютого, зустрічаючись з новачком російської Прем’єр-ліги – командою «Кубань» (Краснодар).