0
Контрольний матч. "Зірка" - "Нафтовик-Укрнафта" 2:1 - Face 2 Face Betting
February 21 2011

Контрольний матч. "Зірка" - "Нафтовик-Укрнафта" 2:1

На кримському зборі кіровоградська «Зірка» в контрольному матчі з рахунком 2:1 перемогла охтирську команду «Нафтовик-Укрнафта».

З перших хвилин в звітному матчу у складі кіровоградці вийшли Артем Коледа, Тарас Пінчук, Денис Стоян, Володимир Остроушко, Андрій Смалько, Олександр Скляр, Максим Сирота, Олександр Кочура та три потенційні новачки. В першій половині підопічні Анатолія Бузніка мали кілька можливостей забити, зокрема, створили два стовідсоткові шанси засмутити голкіпера суперника, і одним з них, на 42-ій хвилині матчу, скористалися: відзначився потенційний новачок нашої команди. В перерві тренерський штаб ФК «Зірка» зробив кілька замін. Так, Андрій Товт вийшов замість Артема Коледи захисника Володимира Остроушко змінив гравець, який перебуває на перегляді; замість Олександра Кочуру вийшов Павло Чорномаз, а вістрі атаки відбулася зміна нападників-новачків. На жаль, через мікротравму звітну гру пропускав Андрій Порошин. В другій половині зустрічі команди продемонстрували не поганий передвесняний футбол. В одному з епізодів захисник «Зірки» Денис Стоян ударом зі штрафного мав забивати другий м’яч своєї команди, але голкіпер суперника парирував удар, відбивши м’яч в штангу воріт, від яких «круглий» вилетів в поле. На 73-ій хвилині охтирчанам вдалося відігратися, але вони не втримали нічию: новачок «Зірки» на 86-ій хвилині приніс перемогу кіровоградцям з рахунком 2:1.

Наступний контрольний матч кіровоградська «Зірка» зіграє 23 лютого з сімферопольською «Таврією», котра в турнірній таблиці Премєр-Ліги України нинішнього сезону посідає поточне 9-е місце.