0
April 27, 2024 08:19:27
0
Контрольний матч. "Карпати" – "Динамо" (Москва, Росія) 1:0 - Face 2 Face Betting
February 26 2011

Контрольний матч. "Карпати" – "Динамо" (Москва, Росія) 1:0

«Карпати» – «Динамо» (Москва, Росія) – 1:0

26 лютого. Белек (Туреччина). Поле готелю Cornelia de Lux.

КАРПАТИ: Богатінов, Балажіц, Голодюк (Мартинюк 80), Ґодвін (Ткачук 68), Кожанов (Кополовець 78), Кочіш (Тіаго 78), Лукас (Гудима 68), Мілошевіч, Ощипко (Федецький 80), Петрівський, Худоб’як (Тістик 82)

Головний тренер: Олег Кононов

ДИНАМО (М): Шунін, Уїлкшир, Єпуряну, Фернандес, Гранат, Самедов, Дуймовіч, Семшов, Воронін, Смолов (Каряка 70), Кураньї

Головний тренер: Міодраг Божовіч

Гол: Єпуряну 53 (автогол)

Попередження: Уїлкшир 65

Стенограма матча

90' Дякуємо усім, хто слідкував за онлайном останньої гри Карпат на міжсезонних зборах. Вболіваймо за нашу команду вже в офіційних матчах нового сезону. До зустрічі!

90' Матч завершено!

90' Ткачук обікрав Вороніна, п"ятою віддав на Петрівського, який вивів на ударну позицію Тістика - мяч після удару Ігоря з другої спроби накриває Шунін

88' Комбінація Ткачук - Тістик - Тіаго завершується прострілом бразильця на дальню стійку, однак партнери не встигають замкнути передачу

84' Каряка намагався обіграти Мілошевіча на підступах до карного, однак Іван зіграв надійно

82' Тістик замінив Худоб"яка, який віддав капітанську пов"язку Петрівському

80' Федецький на полі замість Ощипка, Мартинюк - замінив Голодюка

79' Петрівський ефектно обігрує Вороніна, тричі підкинувши м"яча у повітрі

78' Поле залишають Кочіш і Кожанов

77' Тіаго та Кополовець готуються до виходу на поле...

76' Ще кілька непоганих атак карпатівців. Особливо активністю у ці хвилини відзначаються Худоб"як, Кожанов, Кочіш та Гудима

75' Худоб"як з Кожановим вивели на оперативний простір Гудиму, однак того грубо збили. Голодюк пробив зі штрафного з 30 метрів низом - повз стійку

74' Кожанов запустив Гудиму до воріт суперника, Володя вже поклав одного захисника і був готовий пробити, однак ногу в останній момент підставив оборонець

73' Воронін здорово пробиває з лінії карного Карпат - Богатінов впорався з ударом!

72' Триходівка Гудима - Худоб"як - Кочіш завершилась офсайдом у румунського форварда Карпат

72' Воронін віддав на Кураньї, м"яч в якого спільними зусиллями забрали Мілошевіч і Балажіц

70' Динамівці провели заміну: Каряка замість Смолова

68' Подвійну заміну проводить Олег Кононов: Гудима гратиме замість Лукаса, Ткачук виходить на місце Годвіна

67' Кожанов смачно приклався до мяча з 30-ти метрів - Шунін лише з другої спроби накриває мяча!

65' Голодюк заробив штрафний у центрі поля (жовта Уїлкширу) і сам же готувався замкнути подачу у карний, однак хавбека випередив голкіпер Динамо Шунін

64' Удар Семшова з гострого кута ногами відбиває Богатінов!

62' Обидві команди ще більше додали у швидкості, а карпатівці кілька разів ефектно комбінували в один дотик

60' У перспективній контратаці Карпат дещо не порозумілись Лукас та Кожанов

59' Серія атак Динамо, які щоразу завершувались навісами у карний Карпат - оборонці у кожному випадку діяли впевнено

56' Лукас потужно пробив низом з кута карного Динамо - у сантиметрах від стійки!

54' Воронін кинув мяча Кураньї, який, здавалося, перебував в офсайді. Німець гостро прострілив у карний Карпат - Богатінов перший на м"ячі

53' ГООООЛ!!! Худоб"як виборов мяча у Вороніна, пройшов вперед і виконав простріл - Єпуряну зрізає мяча у "дев"ятку" власних воріт - 1:0 Карпати попереду

51' Гостра подача у карний Карпат з лівого флангу атаки Динамо у виконанні Граната - Мілошевіч головою вибиває на кутовий, випереджаючи Кураньї, що був готовий завдати завершального удару. Навіс з корнера - гравець Динамо головою пробиває - Богатінов відбив мяча на Годвіна, який переправив круглого подалі від воріт

48' Атака Динамо. Воронін вивів на ударну позицію Уілкшира, удар того низом з 30 метрів бере Богатінов

46' Олег Кононов у перерві замін не робив

46' Другий тайм розпочався

45' Перший тайм завершено. Наразі нульова нічия далеко не сухого за наповненням поєдинку

44' Кочіш настирливо пресингував голкіпера Динамо і змусив того помилитися - Шунін зробив неточну передачу на Лукаса. Однак іспанець дещо затягнув з продовженням атаки, і з його передачею у карний впорались оборонці Динамо

42' Богатінов заволодів мячем після атаки Динамо, вкинувши мяча на првий фланг Худоб"яку. Ігор у боротьбі втратив м"яча, Гранат трохи наблизився до воріт і з 25 метрів перекидував голкіпера Карпат - м"яч влучив у поперечку!

40' Андрій Воронін пробив з-за меж штрафного - надто неточно

39' Класна атака Карпат! Кожанов, Лукас та Кочіш в один дотик розіграли ефектну комбінацію - Резван її завершував ударом зльоту з-під захисника - штанга!

35' Годвін пасом низом знайшов Кочіша, який уник офсайду, однак в останній момент оборонець Динамо вибив мяча в аут

34' Лукас пройшов центром поля, побачив на лівому фланзі Ощипка, що підключився до атаки, віддав на захисника, той навісив у карний, однак оборонці Динамо відбили мяча

33' Своєрідні гойдалки на полі - атака однієї команди змінюється на наступ іншої, доволі жвавий футбол у виконанні обох команд

30' Обидві команди наразі успішно застосовують штучний офсайд. Лише за кілька останніх хвилин поза грою двічі опинявся Кураньї та по разу Лукас і Кожанов

25' Воронін поборовся з Ощипком і віддав на Самедова, котрий дуже гостро прострілив з флангу у карний Карпат вздовж лінії воріт. Годвін та Мілошевіч підстрахували Богатінова, вибивши мяча зі штрафного

22' Атака Карпат: Балажіц здорово поборовся за м"яч, котрий отримав Кочіш. Резван скинув на Кожанова, який увійшов у карний, однак захисники Динамо зуміли вибити на кутовий. Лукас з Кожановим розіграли корнер, навісивши у карний - Кочіш головою пробив у нижній кут, однак Шунін врятував Динамо від голу

18' Воронін намагався обіграти Годвіна, але Самсон не дозволив це зробити. Мяч відскочив до Дуймовіча, але Самсон знову вступив у боротьбу. У підсумку відбувся дуже жорсткий стик - на щастя, все обійшлось. Рефері дав штрафний на користь Карпат

16' Кожанов отримав мяча у центральному колі, обіграв трьох суперників, але отримав по ногах поблизу штрафного Динамо. Штрафний взявся пробити Лукас. Потужний удар на силу по центру воріт - Шунін лише з другої спроби накриває мяча!

15' Позиційна атака Карпат: Самсон Годвін знайшов пасом Ігоря Худоб"яка, хавбек був перед лінією карного і міг пробивати, однак вирішив зіграти гостріше і віддав на Лукаса, який перебував в офсайді

13' З центра поля партнери кинули мяча на хід Андрію Вороніну, який намагався прострілити від кутового прапорця, однак під тиском Грегора Балажіца форвард упускає мяча за лінію воріт

11' Атака динамівців лівим флангом, простріл у штрафний Карпат - Іван Мілошевіч грає надійно, вибиваючи круглого на кутовий. Захисники зелено-білих впорались і з подачею з корнера, вибивши мяча подалі від воріт

7' Ефектний прорив флангом у виконанні Лукаса. Іспанець на швидкості пройшов двох гравців Динамо, але партнерів підстрахував третій

6' Андрій Воронін побачив, що Мартін Богатінов вийшов з воріт, і намагався поцілити у рамку з центрального кола - неточно

4' З перших хвилин карпатівці перейшли на половину поля суперника і встигли вже двічі подати кутові

1' Матч розпочався. Кочіш та Лукас розвели мяча з центра поля