0
March 28, 2024 21:44:04
0
Чемпіонат Миколаївської області. "Енергія" - "Торпедо" 0:1 - Face 2 Face Betting
February 27 2011

Чемпіонат Миколаївської області. "Енергія" - "Торпедо" 0:1

26 лютого. 13.20. Миколаїв. Центральний стадіон. 100 глядачів.

Суддя: Роман Калита.

Енергія: Касперович, Смірнов, Швей, Дитятьєв, Гурін, Батраченко, Цой (Холоша), Кирик, Михайлов, Ленський, Колесник, (Дмитровський).

Тренер: Сергій Шевцов.

Під холодним вітром і дрібним сніжком довелося грати останній матч відкритого зимового чемпіонату Миколаївської області. Поєдинок видався багатим на неприємні зіткнення та грубощі і бідним на красиві, видовищні моменти з боку обох команд. Прочитавши склад «Енергії», уважний читач помітить дивну заміну: Холоша замість Цоя! Це не помилка автора, а вихід із ситуації, коли на матч приїздить всього 13 гравців! До того ж двоє з них іще вчора перенесли харчове отруєння. Інші футболісти новокаховчан не змогли допомогти партнерам через хворобу. Поступилися, але боролися. Такий був поза ігровий фон цієї зустрічі.

Сама ж гра розпочалася у неквапливому, оціночному темпі. Суперники не були активними в атакуючих діях, а зосередились на контролі м’яча здебільшого в центральній частині поля. Першим пам’ятним ударом по воротах став постріл Сергія Цоя зі штрафного на 10-й хвилині. Після рикошету від партнера по команді м’яч пролетів поруч зі стійкою. Ініціативу на певний час взяли миколаївці: спочатку ніхто не відгукнувся на гострий простріл з правого флангу, а згодом «Торпедо» не змогли використати небезпечний штрафний удар неподалік карної зони новокаховчан – після подачі, «жовто-чорні» винесли сферу на безпечну відстань. Проте кінцівка тайму була за «Енергією». На гостру подачу з кутового вийшов воротар суперника і перевів круглого на ще один корнер. Повторний розіграш міг завершитися небезпечним ударом, але Сергію Швею завадив оборонець суперника. На останній хвилині першого тайму Роман Ленський змусив похвилюватися гравців «Торпедо» і більшість місцевих уболівальників. Після удару Романа зі штрафного, метрів з 22-х, м’яч пролетів у лічених сантиметрах від поперечини.

Тайм другий підтримав кінцівку першого і подарував глядачам ще один гольовий момент. Цой потужно пробив зі штрафного, воротар відбив перед собою, але добити, на жаль, не вдалося. Хвилин за 10 «Енергія» мала ще одну нагоду повести в рахунку, однак ніхто із новокаховчан не замкнув гострий простріл з правого флангу. Поступилися, але боролися. Гра дещо заспокоїлася, команди взяли паузу, щоб перевести подих і знову вдатися до пошуку вдалих ходів до воріт один одного. Господарям поталанило більше. На 59-й хвилині результативним ударом з центру штрафного майданчика «Енергії» відзначився Іван Шелест. За хвилину Цой відповів ударом – воротар парирував на кутовий, розіграш якого завершився безадресним прострілом. Стало помітно, що обидві команди «підсіли» фізично і високих швидкостей годі сподіватися. За відсутності нападників, місце центрального форварда довелося зайняти воротарю команди Дмитрові Холоші. І свій момент він таки мав: відгукнувшись на стрімку передачу низом, Дмитро намагався в дотик переправити м’яча до сітки, але влучити в рамку воріт не вдалося. Завершальний штурм воріт «Торпедо» новокаховчанам не вдався.

Фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу «Торпедо» у жорсткій, непоступливій боротьбі.