0
Молодіжка «Карпат» у спарингу поступилася «Прикарпаттю» - Face 2 Face Betting
February 28 2011

Молодіжка «Карпат» у спарингу поступилася «Прикарпаттю»

Молодіжна команда «Карпат» зіграла свій останній спаринг зимового міжсезоння. Суперником підопічних Романа Толочка та Володимира Вільчинського був представник Першої ліги українського чемпіонату івано-франківське «Прикарпаття».

Свій останній спаринг перед першою грою весняної частини молодіжної першості України резервний склад «Карпат» провів у такому складі:

Данкович, Ільчишин, Подоляк (Васильцов, 46), О. Тарасенко, Конкольняк, Озарків (Біловус, 46), Гордійчук, Прошенко (Покладок, 46), Яремчук (О. Толочко, 46), Омельченко (Козел, 46), Костевич (Загідулін, 46).

Гра на штучному полі Академії футболу ФК «Карпати» Проходила не в простих умовах. До звичного морозу (-3С) додався сніг і в результаті газон був слизьким. Тож гравцям обох команд довелося докладати чимало зусиль не лише на боротьбу з суперником, а й з полем також.

Швидше до дещо незвичних умов гри призвичаїлися гості. В вже в дебюті матчу «Прикарпаття» провело результативну атаку. Щоправда, гол став наслідком невдалих дій оборони команди господарів. Позиційна помилка лівого захисника «зелено-білих» Конкольняка призвела до передачі з його флангу на форварда івано-франківців, той увійшов у карний майданчик і пробив повз Данковича – 0:1.

Пропустивши швидкий гол, карпатівці не розгубилися і зуміли перехопити ініціативу. Завдяки непоганому контролю м’яча їм вдавалося розігрувати багатоходові комбінації. Однак гол «зелено-білі» забили після стандарту. На 30-й хвилині Озарків подав кутовий, а Омельченко в дотик замкнув дальню стійку – 1:1. Той таки Омельченко ще до свистка на перерву мав чудову нагоду вивести свою команду вперед. Але пробиваючи з меж карного майданчика після передачі з правого флангу Яремчука, не влучив у рамку.

Після відпочинку гра проходила вже за іншим сценарієм. Молодим карпатівцям трохи бракувало щільності у відборі м’яча, що дозволяло прикарпатцям розігрувати комбінації. Не вистачало нашим хлопцям і десь агресії в передній лінії. Як наслідок, переможний гол забили підопічні Петра Кушлика. На 72-й хвилині наші захисники після передачі з флангу дозволили супернику скинути м’яч під удар своєму партнеру і рахунок став 1:2. Втім, треба віддати належне гравцям «Карпат» – вони робили все, аби принаймні не програти, але круглий вперто не йшов у ворота гостей...