0
April 18, 2024 13:41:49
0
"Кубок мера Євпаторії - 2011". "Буковина" - ФК "Полтава" 1:2 - Face 2 Face Betting
March 4 2011

"Кубок мера Євпаторії - 2011". "Буковина" - ФК "Полтава" 1:2

Чернівецька "Буковина" зіграла другий матч на "Кубку мера Євпаторії ". Наші земляки поступилися ФК "Полтава" з рахунком 1:2.

На 28 хвилині матчу у наші ворота було призначено пенальті. Його реалізував Артем Бессалов. А у дебюті другої половині зустрічі (48 хвилина) влучного удару головою завдав футболіст ФК «Полтава» Павло Новицький. Підопічні Вадима Зайця відповіли одним влучним «пострілом». Результативний удар на свій рахунок записав захисник Сергій Басов.

Цікаво, що наші земляки втратили щонайменше п’ять нагод для того, щоби вразити «рамку» друголігової команди. Зокрема, чудову нагоду відзначитися мав Руслан Гунчак, який виходив сам – на – сам із голкіпером ФК «Полтава».

Як зазначив наставник ФСК «Буковина» Вадим Заяць, він та його колеги вже зробили певні висновки щодо окремих футболістів, тому можна передбачити нові зміни у складі чернівецького колективу.

Стартовий склад «Буковини»: Чурілов, Циколія, Климус, Зелді, Донець, Дорош, Даньків, Орловський, Гунчак, Семенюк + потенційний новачок.

На заміну виходили: Преснаков, Керчу, Басов, Рудченко, Пислар, Степанков, Головачук + потенційні новачки.

4 березня чернівецька «Буковина» зіграє черговий поєдинок на «Кубку мера Євпаторії – 2011». Суперник – клуб першої ліги «Арсенал» (Біла Церква).