0
March 29, 2024 09:05:41
0
Контрольний матч. "Нива" (Вінниця) - "Динамо" (Хмельницький) 2:0 - Face 2 Face Betting
March 6 2011

Контрольний матч. "Нива" (Вінниця) - "Динамо" (Хмельницький) 2:0

"Динамо": Дуднік (? - воротар на перегляді, 34, Стаднік, 60), Місюра (Яремчук, 46, Муравський, 63)), Шляховий (Шпіца, 46), Трефіловський, Осокін (Мороз, 65), Лемішевський, Курдас (Мельник, 53), Данченко (Дехтярук, 46), Безвещук (Горобець, 81), Калайда (Бортнік, 46), Драбенюк (Мацієвич, 61).

У Вінниці на СК «Нива» знову у товариському матчі зійшлися першолігова «Нива» та друголігове «Динамо», яке два тижні тому зазнало фіаско від вінничан з рахунком 0:4. Цього ж разу, відверто кажучи, рахунок міг бути значно більшим. Але, до хвилини 65-ї, на полі точилася майже рівна боротьба…

Вже на 10-хвилині матчу «Нива» забили не логічний гол. Чому не логічний? Бо до цього нічого серйозного біля воріт гостей не створила. Та й сам гол видався дещо курйозним – простріл, м’яч влучає у Шлихового та рикошетом влітає у сітку воріт. Натомість на 20-хвилині хмельничани ледве не зрівняли рахунок, коли Роман Драбенюк блискавично «прибрав» захисника «Ниви» та пробив у дальній від голкіпера кут… господарів врятувала стійка! А за мить «динамівці» подали кутовий, Шляховий головою пробив, але на цей раз «Ниву» врятував захисник, який виніс м’яча з лінії воріт.

У другому ж таймі, фактично, на полі продовжувалася рівна боротьба. Але тренери «Динамо» почали оновлювати склад, випускаючи на поле нових виконавців, які не справлялися з командою, якій вже через два тижні стартувати в першій лізі. На жаль, не обійшлося і без травм. Яремчук, який вийшов на поле у другому таймі, провів на полій лише 18 хвилин, як зазнав болючого удару по гомілкостопу. Попередній вердикт – Андрій не тренуватиметься щонайменше два тижня. З’явився на полі Богдан Бортнік, який нещодавно підписав контракт із луцькою «Волинню». Однак «зачепитися» в Луцьку не зміг і контракт з ним уже розірвали. Чи буде він грати за «Динамо»? Важко сказати, але в Вінниці він не справив приємного враження. Як власне і багато інших хмельницьких футболістів, які в другому таймі могли отримати «повну торбу» голів, але пропустили лише раз.

Підсумовуючи матч проти «Ниви», можна впевнено говорити про те, що в «Динамо» формується непоганий колектив. Лише б ніхто не заважав команді – давали б поле для тренування тощо. А тому той футбол, який команда продемонструвала у Вінниці в перші 65-70-хвилин, заслуговує на повагу. Хоча б через те, що хмельничани ще далекі від своєї кращої кондиції, а вінничани – вже давно на ходу.