0
April 24, 2024 16:40:16
0
"Енергетик" – "Нафтовик" (Долина) 4:0. "Енергетик" здобуває трофей - Face 2 Face Betting
March 6 2011

"Енергетик" – "Нафтовик" (Долина) 4:0. "Енергетик" здобуває трофей

«Енергетик» Бурштин – «Нафтовик» Долина: 4-0. «Енергетик» здобуває трофей.

6.03.2011. м. Івано-Франківськ. Стадіон «Наука». Фінал кубка Підгір’я.

«Енергетик» Бурштин – Хомин, Яневич, Лазорик, Мостовий, Срібний, Данищук, Ципердюк, Януш (Хорольський, 46), Долотко, Чернов (Гаврилюк), Олійник (Микуш).

Голи: Ципердюк 11, Лазорик 36, Олійник 43, Срібний 75.

В фіналі традиційного кубка Підгір’я прогнозовано зустрілися найсильніші команди на турнірі. Обидві команди стали кращими в своїх групах, проте поєдинок показав, що аматорам до профі ще далеко. Для обох команд гра носила принциповий характер, бо ще за часів, коли долинська команда виступала разом з «Енергетиком» в другій лізі та чемпіонаті області, в сусідів склалися недружні відносини.

З перших хвилин бурштинці захопили ініціативу. На 8-й хвилині Долотко подав штрафний, Лазорик пробив головою, але воротар перевів м’яч на кутовий. Через три хвилини Чернов заробив кутовий, Долотко подав, м’яч відскочив на Ципердюка, який дальним ударом послав круглого в ворота. 1-0. На 30-й хвилині долиняни змушені були фолити перед штрафним, але Мостовий влучив в захисника. На 36-й хвилині «енергетики» знову забили з стандарту. Долотко подав і капітан «Енергетика» Микола Лазорик головою розстріляв ворота суперника. 2-0. «Нафтовик» зрозумів, що відступати нікуди і створив перший небезпечний момент. Після подачі штрафного м’яч гравець «Нафтовика» небезпечно пробив поруч з стійкою. На 43-й хвилині Долотко знову прострілив в штрафний, Олійник прийняв м’яч, обіграв захисника і забив свій перший гол за бурштинську команду. 3-0.

В другому таймі «Енергетик» забив ще один гол, хоча міг забити більше. Спочатку Ігор Долотко красиво хотів перекинути воротаря, але страж воріт «Нафтовика» знешкодив удар з під перекладини, а потім Срібний головою замкнув подачу з кутового Долотка. 4-0.

В підсумку, впевнена перемога «Енергетика» на турнірі, а головний тренер бурштинців Сергій Пташник виграє вже вчетверте цей трофей і четвертий раз з іншою командою.