Лайнсмени: Микола Левко, Богдан Бучинський

Волинь (Луцьк): Літовченко, Карасюк, Костюченко, Годований, Приндета, Подригуля (Петрук 84), Ряшко, Стевіч (Никитюк 78), Лопес, Герасимюк, Павлов (Жук 46, Кримнюк 64)

Карпати (Львів): Данкович, Гірський (Ільчишин 46), Тарасенко, Подоляк, Конкольняк (Васильцов 90+1), Прошенко (Покладок 68), Гордійчук (Толочко 78), Омельченко, Тіаго (Костевич 56), Бідловський, Гудима (Білий 72)

Тренер: Роман Толочко

Голи: Павлов 6, 11 - Тарасенко 11 (пен)

Попередження: Костюченко 20, Павлов 43 - Гордійчук 57, Подоляк 66

Вилучення: Костюченко 71 (друге попередження)

Тепла весняна погода сприяла грі і футболісти обох команд були сповнені бажання здобути перемогу. Відтак, матч розпочався з взаємних гострих випадів за невеликої територіальної переваги господарів. Волинянам досить швидко вдалося знайти слабке місце в оборонці карпатівців і двічі ним скористатися. Спочатку Стевич, підібравши м’яча в центрі поля, протягнув його через трьох опонентів і віддав на хід Павлову поміж двох центральних оборонців, а Євген майстерним ударом з лінії карного відправив шкіряного у дальній нижній кут воріт Данковича – гол! Минуло кілька хвилин і ще одна атака волинян досягла мети. Герасимюк поблизу штрафного майданчика гостей легким пасом знову прокинув м’яч поміж захисників і Павлов, зблизившись з голкіпером справа, забив вдруге – 2:0.

Після цього територіальна та ігрова перевага господарів стали більш відчутними, але прикре зіткнення Карасюка з кимось з форвардів «Карпат» у безпечній ситуацій, коли м’яч виходив за межі карного, призвела до призначення одинадцятиметрового у ворота «Волині». Тарасенко з «крапки» пробив у стійку, від якої м’яч відскочив у спину Літовченка й закотився у ворота. До завершення тайму господарі регулярно турбували своїми випадами львів’ян, однак досягти успіху не змогли. Особливо небезпечними були моменти на 32-й хвилині, коли Подригуля вийшов сам на сам з воротарем, але пробив надто сильно і дещо вище поперечки, та на 44-й, коли Герасимюк наважився на удар з далекої відстані, та кіпер карпатівців витягнув шкіряного з нижнього лівого кута власних воріт. Гості ж у першому таймі мали лише один непоганий момент, коли на 10-й хвилині Літовченко відбив з-під поперечини удар когось з львів’ян головою після подачі кутового.

Після відпочинку лучани й взагалі затисли гостей на їхній половині поля, але продовжували втрачати нагоди для збільшення рахунку. Відразу після стартового свистка Герасимюк пройшов справа, потім протягнув м’яч вздовж лицьової повз кількох захисників, але з гострого кута з трьох метрів пробив неточно. На 59-й хвилині він же завдавав удару метрів з двадцяти з лету і воротар у шаленому стрибку відбив м’яч з-під поперечини. А на 65-й хвилині Приндета після подачі кутового перестрибнув своїх опонентів і пробив головою – шкіряний вдарився в хрестовину й вилетів в поле.

Загалом ситуація була незагрозливою для господарів, доки за двадцять хвилин до кінця поєдинку арбітр не показав другу жовту картку Костюченку. Додамо, що загалом дії арбітра і рівнозначність трактування окремих епізодів для обох команд викликали занепокоєні нарікання на його прихильність до гостей. Опинившись в більшості, гості миттєво перебудувалися й перейшли до штурму воріт лучан, намагаючись врятувати очки. Втім, перша небезпека «за інерцією» виникла, знову ж таки, біля володінь Данковича, коли на 83-й хвилині після проходу Подригулі зліва Сергій відпасував у карний на Герасимюка, а Олег, перебуваючи перед воротарем, пробив у дальній кут, однак кіпер зумів ногами відбити цей постріл. А от біля воріт «Волині» чим ближче до завершення гри, тим більше спалахувала «пожежа». Кілька разів м’яч літав вздовж рамки після флангових подач, але завершити ці моменти львів’янам не вдалося. А ще два рази кіпер виручив своїх партнерів після потужних ударів гостей з середньої відстані. Волиняни, у свою чергу, могли скористатися з «розкритого» суперника на контратаках, але Лопес, Жук та Петрук свої шанси також не реалізували. У підсумку – дещо нервова, але закономірна перемога молодіжного складу «Волині» – 2:1.