0
March 29, 2024 02:42:41
0
Перша ліга. "Зірка" - "Закарпаття" 4:0. Знову розгром суперника - Face 2 Face Betting
April 9 2011

Перша ліга. "Зірка" - "Закарпаття" 4:0. Знову розгром суперника

«Зірка» - «Закарпаття» 4:0 (2:0)

Голи: Чорномаз 8, Батальський 37, Рудницький 50, Луценко 88

«Зірка»: Товт, Стоян, Остроушко, Скляр, Рудницький, Батальський (Луценко, 50), Чорномаз (Скороходов, 79), Бочкур, Порошин (Галенко, 88), Онгфіанг (Тітов, 89), Смалько.

«Закарпаття»: Бабенко, Мелікян, Оліфер, Чучман, Нойок (Вайда, 68), Райчевіч, Нудний (Микуляк, 46), Трішовіч, Штурко (Комарницький, 72), Давидов, Целих (Лісіцін, 61).

Попередження: Скляр 39, Остроушко 90+1 - Нудний 19, Оліфер 32, Трішовіч 64,68.

Вилучення: Трішовіч 68.

Сьогодні в 25-му турі першості України серед команд першої ліги в Кіровограді місцева «Зірка» приймала одного з основних претендентів на підвищення в класі ужгородське «Закарпаття», у стані якого перед звітною зустріччю відбулися кардинальні зміни на тренерському містку. Після домашньої поразки з рахунком 2:3 в минулому турі від ФК «Львів» Ігор Гамула подав у відставку, яку керівництво ужгородського клуба прийняло. Після відставки керівництво ужгородського клуба зазначило, що до матчу із «Зіркою» команду готуватиме Олександр Чижевський. До Кіровограда поїздом зі Львова команду «Закарпаття» привезли тренери Михайло Іваниця та Сергій Єсін. В Кіровограді ужгородців зустрів новий керманич Олександр Севидов (вчора його було представлено новій команді), котрий до цього очолював «Кримтеплицю». До речі, в попередньому домашньому матчі «Зірка» зустрічалася з кримською командою на чолі з Олександром Севидовим. Цього разу вже з новим колективом він спробував взяти реванш за поразку з рахунком 0:3, але не вдалося…

Кіровоградська команда перед звітним матчем в Алчевську зазнала прикрої поразки: «Сталь» святкувала вольову перемогу з рахунком 2:1 завдяки двом призначеним сумнівним пенальтям у ворота «Зірки». Також не приємним епізодом у зустрічі зі «Сталлю» для кіровоградців стала жовта картка Олександра Кочури, для якого то було четверте попередження і вихованець кіровоградського футболу змушений пропускати сьогоднішній матч. Через отримане пошкодження не допоможе своїм партнерам Олександр Ситник, який досить результативно дебютував у кіровоградській «Зірці»: в двох попередніх матчах з «Кримтеплицею» та «Сталлю» Олександр на свій рахунок записано по одному забитому м’ячу. В стартовому складі Олександра Кочуру та Олександра Ситника замінили Павло Чорномаз й Олександр Батальський, котрі, забігаючи наперед, зазначимо, зіграли чудово і записали на свій рахунок по забитому м’ячу в звітному матчі.

З перших хвилин команди почали без розвідки, загострюючи гру переважно на флангах. Вже на шостій хвилині Франк Онгфіанг завдавав потужного удару – м’яч пролетів вище воріт Дмитра Бабенка. А на восьмій хвилині передача вперед Франка знайшла «адресата»: Павло Чорномаз виграв боротьбу в захисника суперника і, вийшовши тет-а-тет з Дмитром Бабенком, пробив в правий кут воріт гостей – голкіпер «Закарпаття» врятувати свою команду не зумів. Пропустивши м’яч, гості пішли вперед і на 13-ій хвилині створили свій найнебезпечніший момент в звітному матчі: Юрій целих наважився на удар із-за меж штрафного майданчику – Андрій Товт парирував удар нападника; добивання Трішовіча голкіпер кіровоградської команди теж «потягнув».

В середині тайму Трішовіч та Целих загострювали ситуацію біля воріт кіровоградців: удар головою у виконанні Целиха був не точним. В другій частині тайму гості часто не встигали за переміщеннями гравців кіровоградської команди, в наслідок чого чимало раз грубо порушували правила проти кіровоградців; так, особливо дісталося Франку Онгфіангу та Олександру Батальському. Штрафні удари у виконанні господарів не принесли їм успіху в першому таймі.

А от швидкі переходи з оборони в атаку у виконанні кіровоградської «Зірки» сьогодні було неперевершеними. Особливо потрібно відзначити вкотре впевнену гру камерунського легіонера Франка Онгфіанга, який досить віртуозно працює з м’ячем та розганяє контрвипади. В одному з таких випадів Олександр Батальський вийшов тет-а-тет з голкіпером гостей і впевнено його переграв, подвоївши перевагу своєї команди в рахунку. На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь господарів. В перерві матчу, як і в кожному домашньому матчі ФК «Зірка», були проведені конкурси для юних кіровоградських шанувальників футболу.

Початок другої половини зустрічі запам’ятався грубим зіткненням Олександра Батальського з Володимиром Оліфером: обидва гравці потребували медичної допомоги. І якщо захисник «Закарпаття» зміг продовжити матч, то Анатолій Бузнік мав проводити вимушену заміну: травмованого Олександра замінив Роман Луценко. А на 50-ій хвилині матчу після подачі кутового, коли всі гадали, що епізод вичерпаний, м’яч потрапив до Івана Рудницького: останній без роздумів пробив у нижній ближній кут воріт «Закарпаття», а Дмитро Бабенка, схоже, цього не очікував і пропустив третій м’яч, хоча в даному епізоді він мав виручати свою команду. Пропустивши третій гол, гості зовсім «розклеїлися». Кіровоградська команда створила вдосталь небезпечних моментів біля воріт Дмитра Бабенка, котрому сьогодні прийшлося достатньо попрацювати. Мали шанс забити Роман Бочкур та Андрій Порошин, але в одному епізоді виручив свою команду Дмитро Бабенко, а в іншому – Мелікян вибив м’яч з лінії власних воріт.

В сьомому десятку хвилин сербський півзахисник гостей Трішовіч підвів свою команду, отримавши за короткий інтервал часу два попередження і завчасно залишив футбольне поле: перше попередження він отримав за грубу гру проти Романа Луценка і вдруге «жовте світло», і за ним «червоне», після картинного падіння у штрафному майданчику кіровоградської «Зірки». Залишившись в меншості, гості нічого не могли протидіяти зі стрімкими проходами гравців «Зірки»; звідси і чимало порушень правил. М’яч після виконання Денисом Стояна одного зі штрафних прийшовся у штангу воріт Дмитра Бабенка. На 85-ій хвилині Володимиру Остроушко вдався прохід по флангу і точний простріл на Андрія Смалька у воротарську: на жаль, капітана підвела влучність – м’яч пролетів вище воріт Бабенка.

Наприкінці зустрічі Роману Луценко вдалося забити четвертий м’яч у ворота «Закарпаття»: з гострого кута Роман пробив точно в нижній кут воріт гостей. На останніх хвилинах Анатолій Бузнік дав пограти своїм молодих гравцям Дмитру Тітову та Ярославу Галенку. В компенсовані арбітром хвилинах кіровоградці мали шанси забити п’ятий м’яч у ворота суперника. Спочатку Роман Луценко пробив з лінії штрафного майданчику – Дмитро Бабенко з труднощами перевів м’яч на кутовий, після подачі якого відразу кілька гравців «Зірки» пробивали по воротах суперника: м’яч декілька секунд політав на лінії воріт «Закарпаття», в ногах гравців обох команд; лише чудо врятувало від п’ятого пропущеного м’яча. Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу кіровоградської команди, яка у всіх трьох весняних домашній матчах не залишила суперникам шансів на позитивний результат: двічі по 3:0 та один раз 4:0, що в сумі становить 10:0. Ось таку домашню серію видала кіровоградська команду у зустрічах з не слабкими суперниками.

По завершенні звітного матчу автор першого м’яча Павло Чорномаз отримав приз від одного з спонсорів ФК «Зірка» як кращому гравця зустрічі. Перемога в сьогоднішньому матчі і втрата очок «Дністра» у матчі зі «Львовом» дозволила підопічним Анатолія Бузніка піднятися на 14-у сходинку в турнірній таблиці першої ліги.

Звітна гра «Закарпаття» дає чимало інформації для роботи новому керманича ужгородців Олександра Севидова: кіровоградці виявили всі проблеми в обороні його команди. Що ж подивимося на скільки йому вдасться змінити гру «Закарпаття» в подальших матчах.

В наступному турі кіровоградська «Зірка» завітає в гості до овідіопольського «Дністра», а «Закарпаття» вдома поміряється силами з алчевською «Сталлю».