0
March 29, 2024 16:43:32
0
Перша ліга. "Нафтовик-Укрнафта" – "Арсенал" 2:3. "Не забиваєш ти, забивають тобі" - Face 2 Face Betting
April 16 2011

«Нафтовик-Укрнафта» – «Арсенал» (Біла Церква) – 2:3

Охтирка. Стадіон «Нафтовик». 4 000 глядачів.

Голи: Мотуз (19), Карноза (85, з пенальті) – Леонов (29), Рибковський (33), Кравченко (81, автогол).

Попередження: Кравченко (45+1), Прокурор (88) – Коваленко (26).

«Нафтовик-Укрнафта»: Рильський, Карпенко (Мепорія, 69), Тарасенко, Кравченко, Прокурор, Карноза, Бояринцев, Єсип (Деревльов, 61), Вітер (Башлай, 71), Маринчук (Зайчук, 61), Мотуз.

«Арсенал»: Суслов, М. Стоян, Лебединець, Антоненко, Вербний (Ковельський, 90), Коваленко, Костюк (Гонщик, 90+5), Рибковський (Алексанов, 80), Постолатьєв (Івашко, 90+1), Леонов (Огіря, 82).

Судді: Андрій Лісаковський (Одеса), Олег Дробітько (Полтава), Віталій Сухін (Одеса).

Продовжується 26 тур Першої ліги. Нафтовик вдома приймає білоцерківську команду Арсенал. Історія зустрічей цих двох команд налічує всього 3 матчі, з яких каноніри отримали перемогу 2 рази, та одного разу отримали перемогу охтирчани.

У минулому матчі Нафтовик отримав технічну перемогу над клубом Фенікс – Іллічівець, який знявся із змагань. Тому, команда мала час для відпочинку.

Арсенал приймав вдома харківський Геліос. Де в важкій та впертій боротьбі здобув перемогу 3:1.

В першому колі, на полі білоцерківців сьогоднішні гості в напруженому матчі отримали перемогу – 2:1.

Після двадцять п’ятого туру команди знаходяться поруч у турнірній таблиці, тож ще до початку матчу, було очевидним, що на нас чекає захоплююча та напружена боротьба, як наголошував тренер Нафтовика, цей матч грався, не за три, а за шість очок.

Отож, повертаємось до матчу. М’яч в гру вводили каноніри. Можна сказати, що команди почали грати досить обережно, по малу розвідуючи слабкі місця свого суперника. Досить довго довелось чекати по справжньому гольового моменту. Лише на шостій хвилині господарі зуміли створити біля воріт гостей небезпечну ситуацію. Єсип протягує м’яч лівим флангом, робить навіс у штрафний майданчик на Маринчука, але він не дотягується до м’яча, та не замикає цю передачу. Арсенал відповідає швидкою контратакою. Костюк проходить лівим флангом, віддає пас на Леонова, який зльоту пробиває, м’яч летить, під самісіньку перекладину, та голкіпер Нафтовика рятує команду, і переводить м’яч на кутовий.

Після початку матчу, та такої собі розкачки, на полі була очевидна перевага футболістів з Білої Церкви, які нав’язували господарям свій стиль гри. Гравці Арсеналу грали більш впевнено, хоча і припускалися певних помилок. Так однією з них скористалися господарі. Капітан команди Богдан Єсип віддає пас Сергію Мотузу, який опиняється у штрафному майданчику, ледь не один, та відвантажує м’яч у нижній правий кут воріт. Цей гол трішки похитнув Арсенал. Гравці зосередились на грі в обороні, Нафтовик же навпаки почав грати гостріше. Вже через кілька хвилин рахунок міг подвоїтись, так Маринчук віддає пас у штрафний майданчик на Вітера, який сильно пробиває,та захисники рятують команду. На 25 хвилині Карноза сам проходить центром поля, обігрує кількох гравців арсеналу, та його атаку грубо зриває Костянтин Коваленко, який підкатом ззаду в ноги, збиває нападника Нафтовика,, за що отримує жовту картку. Виконує стандарт Карноза, який запускає м’яч в «молоко».

На 27 хвилині пролунав перший дзвіночок, що попереджав, про небезпеку, яка наближалася до господарів поля. Леонов проходить лівим флангом, віддає пас на Вербного, той пробиває, та м’яч проходить поруч зі стійкою. За хвилину Костюк отримує гарну нагоду забити, виходячи віч- на – віч, та Рильський встигає до м’яча першим. А вже на 29 хвилині Леонов сам проходить всім лівим флангом, зміщується в центр, і спокійнісінько відправляє м’яч у лівий нижній кут воріт, тим самим зрівнює рахунок – 1:1.

Цей гол лишається на совісті захисників Нафтовика, адже в цьому епізоді потрібно було зупиняти прохід Леонова. А Леонов в котре підтверджує стару футбольну прикмету «Не забиваєш ти, забивають тобі».

Через кілька хвилин, знову помилка у господарів, цього разу після виконання кутового, воротар відбиває м’яч кулаками, стикається з гравцем з Білої Церкви, та завалюється на газон. М’яч опиняється у Рибковського, який лишається «на самоті», і відправляє м’яч у порожні ворота.

Після пропущеного голу Нафтовик починає активно пресингувати канонірів. На сороковій хвилині Карноза проходить центром, віддає пас під ногами захисників, м’яч опиняється у Єсипа, той намагається пробити, але воротар блокує удар. Через кілька хвилин, знову гаряче біля воріт гостей. Після виконання кутового, м’яч від Стояна направляється у ворота Арсенала, але захисники вчасно реагують, і вибивають м’яч.

До кінця першого тайму гра точилась в центрі поля. Пролунав свисток, і команди йдуть у роздягальню.

Початок тайму футболісти почали обережно. Нафтовик згодом передає ініціативу гостям, каноніри цим користуються і продовжують створювати небезпечні моменти біля воріт охтирчан. Так, Костюк виграє верхову боротьбу, просувається правим флангом, але в останню мить замешкався, і згаяв дорогоцінний час для атаки, його наздогнали захисники, які вибивають м’яч на кутовий. За кілька хвилин по цьому Карпенко фолить біля власного штрафного. Штрафний виконує Леонов, м’яч після удару рикошетом відлітає від стінки, і воротар ледь встигає схопити м’яч. Після цих епізодів тренер Нафтовика проводить одразу дві заміни.

На 65 хвилині Деревльов, Вітер, та Карноза розігрують триходівку, виводять на ударну позицію Бояринцева, який зльоту пробиває, кіпер не дотягується до м’яча, та м’яч проходить поруч зі стійкою. Через кілька хвилин Деревльов навішує в штрафний майданчик, та Вітер трошки не встигає до м’яча.

Середина другого тайму проходить в рівній боротьбі. З перемінним успіхом то у однієї то у іншої команди.

На 81 хвилині матчу Антоненко віддає пас в штрафний майданчик на Костюка, та з ним в боротьбу вступає Кравченко, який головою переправляє м’яч у нижній кут воріт. Автогол. Рахунок наближається до розгромного. Нафтовик відповідає пострілом Мотуза метрів з 25. Через пару хвилин Мепорія проходить лівим флангом, входить в штрафний майданчик, та влучає в руку захиснику. Арбітр призначає пенальті, які виконує Карноза. Він вганяє м’яч у протилежний від воротаря кут.

До кінця матчу господарі намагалися зрівняти рахунок, та всі спроби охтирчан були марними.

Пролунав фінальний свисток, команди пішли в роздягальню.

Отже, Нафтовик поступився в напруженій грі з рахунком 2:3. Слід відзначити героїв цього матчу, з боку господарів Карноза, та Мотуз, який до речі,в 5 матчах забиває 4 мячі. В Арсеналі слід відзначити Сергія Костюка, та Дмитра Леонова, які весь матч тримали в напрузі оборону господарів, та створювали небезпечні моменти. Антигерой матчу Кравченко, який в матчі відзначився авто голом.

Після цього матчу Арсенал продовжує посідати дев’яте місце, Охтирка також лишилась на власному місці, і посідає 11-те місце.

Наступний матч Нафтовик проводить, ще з однією командою, яка знаходиться поруч в турнірній таблиці. Суперником цього разу буде армянський Титан. Арсенал проводитиме свій матч вдома, з вінницькою Нивою.