0
Роман Толочко: "Гол у наші ворота пішов нам на користь" - Face 2 Face Betting
April 15 2011

Роман Толочко: "Гол у наші ворота пішов нам на користь"

По завершенні матчу молодіжних команд «Оболоні» та «Карпат», в якому наша команда здобула перемогу з рахунком 4:2, старший тренер карпатівців Роман Толочко поділився своїми враженнями від гри з Інформаційним центром клубу.

«Сьогодні ми добре відіграли другий тайм, а от до перерви у нас практично нічого не виходило. Надто багато було технічних помилок як при передачах, так і при прийомі м’яча. За такої кількості браку про жодну комбінаційну гру не могло бути й мови. До того ж ми зовсім не використовували фланги, мало рухалися. Гравець, який володів м’ячем, практично не мав кому віддати передачу. Бракувало нам у першому таймі і швидкості. Щоправда, і суперник у перші 45 хвилин відіграв не краще, а тому рахунок 0:0 повністю відповідав тому, що відбувалося на полі.

Зовсім іншу гру ми показали у другій половині зустрічі. Точніше, ми різко додали у грі після того, як пропустили м’яч. Як це не парадоксально звучить, але гол у наші ворота пішов нам же на користь. Хлопці немов прокинулися – одразу почали думати, додали у швидкості. Напевно, зрозуміли, що стоячи на місці, суперника не обіграєш. Значно покращився у нас і контроль м’яча, почала вдаватися комбінаційна гра. Як наслідок, створили ми у другому таймі і достатньо багато гольових моментів. Чотири з них ми реалізували.

Щодо суперника, то «Оболонь» в принципі нічим не здивувала. Так, команда багато боролася, гравці віддавалися грі. Є й кілька непоганих виконавців. Зокрема, мені сподобався автор першого голу у наші ворота Толстяк. Непоганий з нього може вийти футболіст.

Підводячи підсумок гри, вважаю, що перемогли ми заслужено. Однак ще раз наголошу, що три очки ми здобули завдяки хорошим діям лише у другому таймі. А от за гру у перші 45 хвилин в мене є серйозні претензії до всіх гравців команди без винятку. Але добре, що після перерви змогли різко додати у грі», – сказав Роман Любомирович.