0
Молодіжна першість. "Кривбас" - "Днепр" 0:1 - Face 2 Face Betting
April 22 2011

Молодіжна першість. "Кривбас" - "Днепр" 0:1

У напруженому матчі "молодіжка" "Кривбасу" поступилася одноліткам із Дніпропетровська.

Напружений поєдинок 26 туру молодіжної першості між командами «Кривбас» та «Дніпро» приніс мінімальну важку перемогу дніпропетровцям з рахунком 1:0.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Обидві команди мали шанси для взяття воріт, але неточність в завершальній стадії підводили гравців атакувальних ланок обох клубів.

Першими шанс відкрити рахунок втратили господарі. На 8-й хвилині матчу Павло Місько, отримавши м’яч після скидки Ольховського, пробив, але у ворота не влучив. Криворізький нападник міг відзначитись ще раз. Хвилин через 20 після розіграшу кутового Місько пробивав з розвороту, але й цьому моменті м’яч пройшов поруч зі стійкою.

«Дніпро» мав непоганий момент в кінці першого тайму, але Владислав Войцеховський з гострого кута послав м’яч вище воріт.

Друга половина гра почалась атакми дніпропетровської команди. «Допомогли» гостям в цьому гравці «Кривбасу», які після перерви ніяк не могли знайти «своєї» гри. Але довгий час територіальна та ігрова перевага гостей не призводила до гольових моментів. Хоча на початку тайму небезпечно головою пробивав Мазний, але його удар точним не був.

В середині другої половини гри «Кривбас» вірівняв гру й став частіше турбувати захисні порядки гостей.

Розв’язка поєдинку настала в компенсований час. Гості скористались «обрізкою» криворіжців в центрі поля, провели контратаку, яку ударом з лінії штрафного майдачника завершив Загальський. М’яч, зрикошетивши від ноги когось з захисників «Кривбасу» влетів в нижній кут воріт – 0:1.

«Кривбас»: Антоненко, Олійник (Стретович, 51), Соловйов, Сосєдко, Клушин (Самборський, 85), Місько (Воробей, 67), Сахно-к (Ляшенко, 79), Лещенко, Адаменко, Мірошніченко, Ольховський (Дяків, 60).

«Дніпро»: Шеліхов, Насонов, Морозов, Бігус, Мудрак, Каверін, Неплях-к, Загальський, Бохашвілі, Мазний (Мігунов, 84), Войцеховський.