U-16: українці зіграють у фіналі - Face 2 Face Betting

U-16: українці зіграють у фіналі

Україна (U-16) − Грузія (U-16) − 1:0

Голи: 1:0 Ветров (65).

Україна: Сарнавський, Бурда (Шевчук, 79), Харатін, Качараба, Соболь, Габелок (Лухтанов, 57), Лазарович, Яструб (Каретник, 33), Білоног (Коцюмака, 60), Тищенко (Маркович, 80), Радченко (Ветров, 49).

У п’ятницю, 29 квітня, юнацька збірна України (футболісти 1995 року народження) пробилася до фіналу Кубку Президента Казахстану − міжнародного турніру, що триває в Астані. Перемога у завершальній зустрічі групового раунду дозволила підопічним Олександра Петракова піднятися з четвертої на першу сходинку квартету «Б».

Невикористані можливості

Гра пройшла за невеликої переваги синьо-жовтих, які, зокрема, до перерви мали кілька непоганих можливостей вразити ворота суперників. Утім, удача відвернулася від Романа Лазаровича, Дмитра Білонога та Максима Тищенка. Ну а долю зустрічі вирішив Микита Ветров, який з’явився на полі на початку другого тайму.

Вирішальна двоходівка

За 15 хвилин до завершення поєдинку півзахисник «Динамо» Сергій Каретник у центрі поля розібрався з двома опікунами і видав розрізний пас на свого партнера. Форвард запорізького «Металурга», вийшовши віч-на-віч із грузинським голкіпером, холоднокровно спрямував м’яч у кут воріт − 1:0!

Останній суперник − Азербайджан

Звісно, наші опоненти зробили все, аби відігратися, проте пробити Богдана Сарнавського, який у цей день діяв дуже надійно, не змогли. У наступному матчі на «Астана-Арені» турки завдали поразки вірменам (2:0), що й визначило долю української команди. Нагадаємо, що у стартовому турі вона поклала на лопатки босфорців − 2:1 і тепер саме завдяки успіху в особистій зустрічі з конкурентом вийшла на перше місце. У суботньому фіналі наші юнаки посперечаються за головний приз із переможцем групи «А» − командою Азербайджану.