Контрольний матч. СК "Каховка" - "Енергія" - 1:2 - Face 2 Face Betting

Контрольний матч. СК "Каховка" - "Енергія" - 1:2

Суддя: Бакулін А.

«Енергія»: Холоша (Касперович, 46), Смірнов (Кирик, 46) Дитятьєв, Горбачов, Бічевой, Гурін, Ленський (Дмитровський, 62), Цой (Батраченко, 46), Михайлов (Швей, 62), Черняєв (Білоусов, 81), Колесник (Фальковський, 40)

Тренер: Сергій Шевцов.

Голи: Камінь (72 п.) – Фальковський (66, 83 п.).

Оскільки «Енергія» не вирушила до Рівного через відомі проблеми «Вереса», наш клуб домовився про товариську зустріч із СК «Каховка». Матч пройшов не на високих швидкостях, без особливих грубощів, а перемогу, прогнозовано, здобули новокаховчани.

У стартовому складі «жовто-чорних» вийшло кілька футболістів, котрим не часто доводиться пограти у чемпіонаті України. З перших хвилин «Енергія» захопила територіальну та ігрову перевагу. Секундна стрілка годинника ще не встигла зробити й одного оберту, коли Роман Ленський точною передачею з лівого флангу вивів свого тезку Романа Колесника на ударний простір, однак молодий нападник не зміг пробити влучно із близької відстані. Після такого збурення гра дещо заспокоїлася. На 10-й хвилині поодинока атака господарів закінчилася взяттям воріт «Енергії», та через явне положення «поза грою» гол не було зараховано. Гості поступово нарощували тиск, шукали різні варіанти підступу до воріт суперника. Олександр Гурін міг вивести свою команду вперед у середині тайму, але вирішив віддати передачу на центр воротарського майданчика, де шкіряна куля стала здобиччю кіпера «Каховки». «Червоно-білі», навіть за підтримки своїх ультрас, не спромоглися бодай на один гольовий момент за весь тайм. Господарі виконали кілька кутових, пару разів вибігали в контратаку, але ні зі стандартів, ні після спроб комбінувати небезпеки так і не створили.

Одразу по перерві керманич «Енергії» Сергій Шевцов провів кілька замін, підсиливши гру досвідченішими виконавцями та змінивши воротаря. Новокаховчани продовжували володіти ініціативою, однак гол забили господарі: м’яч опинився у сітці після удару 6-го номеру «Каховки», у якого, проте, помічник арбітра зафіксував офсайд – рахунок лишився «сухим». А «розмочили» його гості на 66-й хвилині. Після подачі Батраченка з лівого флангу воротар не зафіксував м’яча, а найшвидшим на добиванні був Євген Фальковський – 0:1! «Каховка» відігралася несподівано швидко: помилкою у захисті «Енергії» скористався нападник господарів, якого Касперович зупинив не за правилами – пенальті. Денис міг виправити ситуацію, але, вгадавши напрямок удару з одинадцятиметрової позначки, парирувати його не зміг – 1:1. Гол забив Віталій Камінь. Так само швидко могли відповісти і гості, але Роман Кучеревський не влучив у рамку, після відскоку м’яча від захисника. Швидкість гри помітно зросла. Темпу задавала «Енергія». І каховчани таки не витримали тиску. На 82-й хвилині у карній зоні було збито Кирила Кирика, а пенальті реалізував Євген Фальковський – 1:2! За кілька хвилин «свіжий» Білоусов вивів Фальковського віч на віч із воротарем, але хет-трик Євгенові не вдався: після м’якого парашуту, м’яч пролетів над воротами.