0
April 24, 2024 20:59:06
0
Перша ліга. "Нафтовик-Укрнафта" – "Львів" 0:0. "Мирні" львів’яни - Face 2 Face Betting
April 30 2011

Перша ліга. "Нафтовик-Укрнафта" – "Львів" 0:0. "Мирні" львів’яни

«Нафтовик-Укрнафта» – ФК «Львів» (Львів) – 0:0.

Охтирка. Стадіон «Нафтовик». 1 700 глядачів.

«Нафтовик-Укрнафта»: Рильський, Карпенко, Тарасенко, Кравченко, Прокурор, Бояринцев, Карноза, Мепорія (Єсип, 71), Маринчук, Саванчук (Ліщук, 76), Мотуз (Деревльов, 85).

ФК «Львів»: Когут, Жук, Каваців, Бурлін, Мостовий, Танчик, Чепурненко, Проневич, Приходько (Грицай, 46), Крамар (І. Мельник, 84), Шаповал (Мачуленко, 74).

Попередження: Бояринцев (82), Деревльов (86), Кравченко (88) – Каваців (3), Проневич (45+1), Жук (64).

Судді: Юрій Фощій (Черкаси), Володимир Александренко (Вінниця), Семен Шлончак (Черкаси).

Історія зустрічей цих команд у першій лізі нараховує 5 матчів. В трьох матчах перемогу святкували футболісти зі Львова, в інших двох перемога була за гравцями Нафтовика. В останньому матчі,гра яка проходила на на полі ФК Львова, рахунок був 3:0. Тож футболісти Нафтовика виходили на гру перемагати. Тим паче,що нинішня команда Львів значно відрізняється від тієї, яка була в першому колі змагань. «Леви» розпочали весняну кампанію не досить вдало, за 7 матчів другого кола, вони отримали дві перемоги, та три нічиї, причому в останнє команда підопічних Рябоконя, забивала гол 9 квітня у домашньому матчі проти Дністра, який закінчився миром між командами 1:1.

Останній свій матч Львів грав удома, де приймав харківський Геліос. Де команди розійшлись з рахунком 0:0. Нафтовик також у дома приймав Титан, з Армянська. У цьому матчі футболісти з Охтирки отримали перемогу – 2:0.

Команди розпочали гру досить жваво. Обидві команди почали шукати прогалини в обороні суперника. Перша половина зустрічі проходила . Команди одна одній не показували гольових моментів. Гра точилась переважно в центрі поля, зміщуючись то до одних воріт, то до інших. Команди грали обережно, намагаючись не допускати грубих помилок.

Слід відзначити кілька гострих моментів, які відбувалися біля воріт команд. На 21 хвилині Карноза отримує м’яч від Кравченка, та вирішує пробивати метрів з сорока, голкіпер витягує м’яч з-під перекладини. За десять хвилин потому Проневич обрізується поряд з власним штрафним майданчиком, м’яч підхоплює Мепорія, набирає обертів, вривається в карний майданчик та пробиває. Лише в останню мить під м’яч кидається захисник Львова, та рятує власну команду.

Щодо львівської команди, то вона в першому таймі була ледь помітною, грала переважно в центрі, та відсиджувалась в обороні. Намагалася спіймати господарів на контратаці, або на стандарті. За весь перший тайм створила моментів, що можна порахувати на пальцях. Чесно кажучи гра була не для команди, яка прагне до Прем’єр Ліги, та ще має всі шанси там опинитись. Мабуть єдиний момент, який запам’ятався гостротою біля воріт господарів, це прохід Шаповала. Він проходить лівим флангом, скидає м’яч на хід Крамару, і той зльоту пробиває по воротам, та м’яч проходить поруч зі стійкою.

Також, в кінці тайму відзначився Мепорія, який вирішив перевірити воротаря на пильність. Отримавши м’яч він майже не замислюючись пробиває ледь не з центру поля, Когут в прижку дотягується до м’яча, та вибиває його перед собою, на щастя, на той момент у штрафному нікого із суперників не було.

Другий тайм почався з тотального пресингу господарів на ворота гостей. Гра переважно відбувалась на половині львів’ян. Гості не могли створити повноцінну атаку, лише відбивали атаки господарів. Слід віддати належне захисту команди. Незважаючи на тиск суперника, оборона з міста Лева трималась на високому рівні. Переважну більшість моментів, м’яч у штрафний доставлявся зі стандарту.

Так тривало майже всю першу половину другого тайму, потім напевно охтирчани трохи втомились і почали передавати ініціативу гостям, які не були проти цього, і потроху почали створювати більш гострі моменти біля воріт Рильського.

Так, із-за помилки Маринчука та Кравченка, Чепурненко отримує можливість віч-на-віч з воротарем Нафтовика, та його наздоганяє Карпенко, та вибиває м’яч з під ніг форварда Львова.

До кінця другого тайму господарі попри все намагалися забити, та незламними були оборона та воротар Львова. Охтирчанам бракувало вирішального удару та фортуни.

Антигероєм матчу можна назвати Карнозу, який хоча і створював безліч гольових моментів, та в останню мить йому щось заважало. Та й велика кількість штрафних, була зароблена саме ним, які він власноруч і виконував, завершувалась, або «молоком» або в кращому випадку, м’яч потрапляв до воротаря.

Так і закінчився матч 28 туру з рахунком 0:0. Це вже четверта підряд нічия для підопічних Рябоконя. Та третя гра в якій вони не можуть забити гол.

Після цієї гри Нафтовик посідає 11 місце, Львів підіймається на одну позицію вгору,і тепер вже треті, розділяючи цю позицію з одеським Чорноморцем, у якого ще лишається гра в запасі.

Наступні матчі команди проведуть: Львів вдома тестуватиме Ниву, а Нафтовик в гостях гратиме з Зіркою.

Тренер ФК Львів Олександр Рябоконь

- Мы хорошо представляли силы сегодняшнего нашего соперника, возможности лидеров команды. Ожидали непростой игры, как могли противостояли. Особых претензий к своим футболистам не имею. В плане самоотдачи, никогда не бывает двух простых игроков, все хотят играть, хотят стать хорошимы футболистами. Ну в общем то в тактическом ключе действовали правильно, было несколько хороших скоростных атак. Нехватает концовки, точного паса.

Думаю результат особо никого не порадовал, ни нас, ни хозяев, всегда хочется чего то большего.

- Такое впечетление что ФК Львов мог забить только на контратаках, небыло ли это установкой на игру?

- Мы имели несколько стандартов, дальних ударов, и не только, в принципе у нас скоростная команда, видимо нам лучше удаются такие атаки.

- Футболисты покидали поле, и лица у них были расстроены, Вы считаете что счёт был не по игре, или просто была близка победа?

- Нет, разрабатывать игру нужно всегда. Ищешь за счёт чего можно переиграть соперника. Ничья может быть только в моральном плане, мы не проиграли.

- Ваша команда в последних матчах играла только на ничью, как команда относиться к этому?

То что подряд несколько ничьих – это стабилизационный процесс идёт, в нашей команде

Тренер Нафтовик – Укрнафта Сергій Мізін

- В целом по игре могу сказать, что мы владели игровым и территориальным преимуществом, создали ряд голевых моментов. Считаю что у нас голевых моментов было больше, чем у ФК Львов, но к сожалению мы их не использовали. Подвела реализация, сбился прицел у наших сегодняшних нападающих.

- На протяжении двух таймов игроки постоянно поскальзывались, это проблемы с шипами, или ногами?

- Это проблема качества поля. Оно нас не устраивает. Всё время нам говорят, что через две недели будет поле, то пока трава вырастит. Вы сами понимаете, что все команды, которые к нам приезжают играть от обороны, и преодолеть оборону соперника, команде которая атакует, трудно преодолевать. И одна из причин – качество поля. В прошлой игре поле было залито перед самой игрой, на данный момент с утра его полили. Оно с кочками. И нашим игрокам тяжелей играть.

Были такие моменты, когда футболисты злоупотребляли индивидуальным мастерством, в результате даже возникали опасные ситуации возле своих ворот. Как Вы считаете это вполне нормальным? Так Саванчук действовал иногда «пяткой Бразилия» а в итоге на правом фланге это чуть привело к голевой атаки.

- У меня никаких претензий к ребятам нету.