0
April 26, 2024 22:05:18
0
Перша ліга. "Зірка" - "Нафтовик-Укрнафта" 3:0. Все вирішує …голова - Face 2 Face Betting
May 7 2011

Перша ліга. "Зірка" - "Нафтовик-Укрнафта" 3:0. Все вирішує …голова

«Зірка» - «Нафтовик-Укрнафта» 3:0 (2:0)

Голи: Олександр Батальський, 14; Олександр Кочура, 19; 69

Попередження: Смалько, 62; Бочкур, 65; Онгфіанг, 86 - Мотуз, 44.

«Зірка»: Товт, Пінчук, Стоян, Смалько, Батальський (Скороходов, 77), Бідненко (Рудницький, 40), Луценко (Онгфіанг, 71), Ситник (Остроушко, 66), Бочкур, Порошин (Чорномаз, 63), Кочура.

«Нафтовик-Укрнафта»: Рильський, Бояринцев, Тарасенко (Карлов, 80), Кравченко, Прокурор, Башлай, Зайчук, Мепорія (Ліщук, 68), Карноза, Вітер (Коваленко, 46), Мотуз (Єсип, 46).

В домашньому матчі 29-го туру першості України серед команд першої ліги з охтирською командою «Нафтовик-Укрнафта» кіровоградська «Зірка» продемонструвала таку ж настирну, комбінаційну, цікаву гру, як і в зустрічах з ФК «Львів», «Кримтеплицею» й «Закарпаттям».

До звітної зустрічі команди підійшли з певними кадровими проблемами. Так, своїй команді не могли сьогодні допомогти травмовані Олег Давидов і Максим Сирота, дискваліфікований Олександр Скляр. Нещодавно відновилися від травм Олександр Ситник, Роман Бочкур і Іван Рудницький. В складі гостей сьогодні через травми не вийшли на футбольне поле Олександр Саванчук та Денис Маринчук.

Турнірне становище зобов’язало кіровоградську команду грати сьогодні лише на перемогу і підопічні Анатолія Бузніка виклалися на повну, й виконали поставлене завдання на матч, здобувши так потрібні три залікові бали.

Зі стартових хвилин глядачі в прохолодну погоду не скучали на трибунах, адже обидві команди радували небезпечними моментами біля воріт один одного. Вже на третій хвилині вихованці кіровоградського футболу Андрій Порошин і Олександр Кочура загострили гру в правому куті штрафного майданчику охтирської команди – захисники гостей грамотно зіграли в даному епізоді, перехвативши подачу Олександра на позначку одинадцяти метрів. Через кілька хвилин Андрій Порошин своєчасно пропустив м’яч на Олександра Ситника – після удару останнього захисник гостей підстрахував свого голкіпера, прикривши ворота собою. На восьмій хвилині гості забили м’яч у ворота Андрія Товта, але головний арбітр зустрічі зафіксував напад на голкіпера «Зірки» Андрія Товта й рахунок залишився незмінним. Через кілька хвилин по цьому господарі провели кілька контрвипадів. Так, в одному з них Олександр Ситник вийшов на зручну позицію і пробив – м’яч влучив у руку захиснику гостей – арбітр не угледів порушення правил і було призначено лише кутовий. Після подачі з кутової позначки припустилися позиційної помилки центральні захисники гостей і дозволили безперешкодно пробити головою Олександру Батальському – 1:0. Пройшло всього кілька хвилин і біля воріт охтирчан повторилася та ж ситуація, але вже на вістрі був Олександр Кочура: після вкидання аута м’яч злетів над воротарською гостей і Олександр першим встиг на м’яч й точно пробив по воротах суперника.

Повівши в рахунку 2:0 господарі не збиралися зупинятися і продовжували турбувати володіння суперника. Активний Олександр Кочура з передачі Порошина увійшов у штрафний майданчик суперника, обіграв одного опонента, на жаль, на другому спіткнувся. Гості відповіли атакою у виконанні Сергія Мотуза, якого вчасно зупинив Денис Стоян, котрий з під ніг нападника гостей вибив м’яч. На 32-ій хвилині Олександр Ситник на швидкості пройшов опорного півзахисника гостей і міг вийти тет-а-тет з голкіпером команди «Нафтовик-Укрнафта» Денисом Рильським, але захисник поза правилами зупинив Олександра – штрафний удар і лише усне зауваження порушнику. Кінець першого тайму засмутив господарів травмою Руслана Бідненка. Перша половина матчу завершилася перемогою кіровоградської команди – 2:0.

В перерві зустрічі наставник гостей Сергій Мізін, намагаючись внести корективи у гру своїх підопічних, провів дві заміни, але вони особливої ролі не відіграли сьогодні. Хоча початок тайму був за футболістами «Нафтовик-Укрнафти»: Артур Карноза зі штрафного пробив у верхній кут воріт господарів – Андрій Товт парирував на кутовий. Через кілька хвилин по цьому Андрій помилився на виході при подачі кутового, але, на щастя, Олександр Тарасенко з близької відстані пробив вище воріт «Зірки».

Кіровоградці на 53-ій хвилині створили небезпечний контрвипад: Олександр Кочура, вийшовши під кутом один на один з воротарем суперника, вирішив не пробивати по воротах гостей, а віддав набігаючому Роману Луценко - удар останнього самовіддано заблокував захисник «Нафтовик-Укрнафти». Намагання гостей попереду загострити гру і створити небезпечну ситуацію біля воріт Андрія Товта, зупинялися грамотною грою захисників «Зірки», особливо варто відзначити вмілу гру Дениса Стояна. На 62-ій хвилині зустрічі команди створили по одній можливості відзначитися, але не реалізували. Після подачі Тараса Пінчука голкіпер гостей Денис Рильський випередив Андрія Порошина, а підключення до атаки Дмитра Башлая не принесло успіху, адже Роман Бочкур розрядив ситуацію. На 67-ій хвилині гості отримали чудовий шанс скоротити відставання в рахунку, але Артур Карноза не втілив штрафний удар з 17 метрів в забитий м’яч. І через дві хвилини підопічні Сергія Мізіна поплатилися: в черговий раз центральні захисники гостей поблизу своїх воріт дозволили пробити Олександру Кочурі, який після подачі штрафного, який він сам же і «заробив», вихованець кіровоградського футболу ударом головою розстріляв Дениса Рильського - 3-0. Для Олександра цей забитий м’яч став вже 10-им у нинішній першості.

Після третього пропущеного м’яча в атакуючих діях гостей прослідковувався сумбур, не точність в передачах. Тож в останні півгодини господарі були ближчі до того, щоб в четверте забити, ніж гості забити м’яч престижу. Так, швидка трьохходівка Володимир Остроушко – Олександр Батальський – Олександр Кочура могла допомогти Олександру сьогодні оформити хет-рик в звітній зустрічі, але, на жаль, в нього не вдався удар. Через дві хвилини Олександр Батальський був на вістрі атаки - в боротьбі зі захисниками суперника пробив над перекладиною воріт гостей. «Свіжий» Ілля Коваленко наприкінці зустрічі зміг обіграти втомленого Дениса Стояна, але от із ударом в Іллі не склалося: м’яч пролетів над перекладиною воріт господарів. На останніх хвилинах матчу Павло Чорномаз мав робити остаточний рахунок зустрічі 4:0, але з кількох метрів ударом головою промахнувся. Тож в підсумку кіровоградці з рахунком 3:0 завдали поразки охтирській команді. Варто відзначити, що всі три м’ячі були забиті головою. Кращим гравцем зустрічі було визнано автора дублю Олександра Кочуру, якому було вручено приз від одного зі спонсорів ФК «Зірка». Прикрим епізодом цього матчу для кіровоградців було попередження Роман Бочкур, для якого це стало четвертим в сезоні і він був змушений пропустити виїзний матч із «Нивою».

Здобута перемога напередодні свята стала гарним подарунком для всіх кіровоградських шанувальників футболу. Три здобуті очки сьогодні дозволили кіровоградській команді в турнірній таблиці обійти харківський «Геліос», який сьогодні зазнав нищівної поразки від алчевської з рахунком 0:4, та бурштинський «Енергетик», зазнавший вчора мінімальної виїзної поразки від ужгородського «Закарпаття». Незалежно від підсумку сьогоднішнього матчу, охтирська команда залишалася на 11-му місці. В наступному турі кіровоградська «Зірка» у Вінниці буде протистояти місцевій «Ниві», а «Нафтовик-Укрнафта» вдома прийме алчевську «Сталь».

На післяматчевій прес-конференції наставник охтирчан Сергій Мізін поскаржився на кадрові проблеми в його команді. Головний тренер «Зірки» Анатолій Бузнік залишився задоволений грою своїх підопічних в звітному матчі.