Контрольний матч. "Олександрія" - "Кремінь" 2:1 - Face 2 Face Betting

Контрольний матч. "Олександрія" - "Кремінь" 2:1

ПФК «Олександрія» - «Кремінь» (Кременчук)- 2:1 (0:1)

08.05.2011,18.00, КСК «Ніка», 620 глядачів, +14СЮ, оцінка поля 5.

Судді: Д.Федан.

Асистенти: В.Федан, О.Перепелиця (усі Олександрія).

ПФК «Олександрія»( 1-й тайм): Паньків, Сахневич, Назаренко, Гітченко, Казанюк, к/к, Козак, Зейналов, Старенький, Шевченко, Довгий, Ксьонз.

Другий тайм: Овсієнко (Гришин, 68), Назаренко, Чередніченко, к/к, Луіс, Сидоренко, Пархоменко, Грицук, Іващенко, Шупік, Кабанов.

Головний тренер: В.Шаран.

«Кремінь»: Чулаєв ( Р.Чумак, 46), Рудик, Масюткін, Тарганчик (Борш, 46), Лещенко, Отришко, Сумцов, к/к, Угнич (Сутула, 46), Бородін, Апришко (Мартинюк, 46), Рябцев.

Головний тренер: Ю.Чумак.

Попередження: А. Бородін, 85.

Голи: Т.Кабанов, 47, К.Сидоренко, 74, пенал.,- А.Бородін, 45.

Відпочинок у 29-мутурі, що відбувся 7 травня, олександрійцям зарахована технічна перемога над «Феніксом-Іллічовцем», підопічні В.Шарана, щоб не втрачати футбольну форму, провели товариську зустріч з кременчуцьким «Кременем».

Гра виявилася цікавою і напруженою, як для таких поєдинків. У першому таймі домінували на полі олександрійці, котрі практично не дали можливостей гостям перебувати на полі господарів. І лише один контрвипад гостей на останній хвилині першого тайму дав їм можливість відкрити рахунок у матчі.

По перерві, дедалі активніше почали діяти наші гравці. Змінився майже повністю склад команди, який почав рухатись на полі більш швидше. На 47-й хв. добре розібрався в штрафній гостей наш нападник Т.Кабанов, який вміло використав свій шанс забити – 1:1.

І надалі гра була за олександрійцями. Знову Т.Кабанов, міг відзначитися, якби не поцілив в стійку, а через кілька хвилин індивідуально зіграв гравець нашої команди аргентинський гравець Луіс, котрий небезпечно атакуючи ворота гостей, був збитий з ніг. Арбітр вказав на пенальті. Його чітко реалізував К.Сидоренко. До завершення гри кілька моментів було втрачено нашими гравцями, щоб збільшити рахунок у матчі, але м’яч цього разу вперто не бажав летіти в ворота суперника.

Фінальний свисток пролунав за повної переваги на полі ПФК «Олександрія».