0
April 19, 2024 04:06:33
0
Перша ліга. "Енергетик" - "Дністер" 0:0. Закономірна нічия - Face 2 Face Betting
May 14 2011

Перша ліга. "Енергетик" - "Дністер" 0:0. Закономірна нічия

«Енергетик» Бурштин - «Дністер» Овідіополь – 0:0

14 травня 2011р. Бурштин. Стадіон "Енергетик". 1000 зрителей.

«ЕНЕРГЕТИК»: Ільющенков, Прокопович, Підвірний, Мостовий, Данищук, Долотко (к) (Гордієнко, 86’), Януш (Микуш, 62’), Червінський (Бінкін, 78’), Чернов, Барчук (Тимчишин, 57’), Яневич.

На заміні: Хомин, Слука, Деренюк.

Головний тренер: Богдан Блавацький.

«Дністер»: Лавренцов, Буряк, Мельник, Білозор, Поспєлов, Пархоменко, Степанишин (Платунов, 90+5’), Полтавець (к), Продан (Лобан, 72’), Гаді (Якименко, 46’), Косирін (Тараров, 90’).

На заміні: Паламарчук, Булганін.

Головний тренер: Андрей Пархоменко.

Попередження: Барчук, 2’, Чернов, 15’, Червінський, 49’, Прокопович, 76’ – Мельник, 4’, Полтавець, 70’, Буряк, 81’.

Арбітр: Андрій Кутаков (Бровари). Володимир Александренко, Павло Касанов (обоє Вінниця). Олексій Лаврів (Івано-Франківськ). Делегат ФФУ: Роман Зань (Львів).

Поєдинок, котрий бурштинські уболівальники, ще до початку гри, охрестрили «матчем за шість очок» особливо видовищним не виявився. Та з огляду на те, що обидві команди досі не припинили боротьбу за виживання, цього ніхто й не очікував.

«Дністер» розпочав гру більш агресивно, намагаючись зі стартових хвилин зустрічі нав’язати господарям поля свої умови, проте бурштинські захисники, навіть за відсутності Миколи Лазорика, не дозволяли господарювати у власному штрафному майданчику, про що свідчить хоча б той факт, що першого більш-менш небезпечного удару овідіопольці, а саме Олександр Косирін завдав аж на двадцять третій хвилині. Та в другій половині тайму територіальна перевага футболістів з одесщини почала втілюватись у моменти. Три удари у виконанні Косиріна, Мельника та Продана протягом, всього, п’яти хвилин, заставили серйозно задуматись бурштинців. «Енергетики» змушені були кардинально перебудовувати свою гру. І лише після цього у них виникло декілька гольових епізодів. Згадується, зокрема, удар Руслана Мостового зі штрафного, а також скидка на Андрія Чернова, котру перехопив Олександр Лавренцов, вчасно вийшовши з воріт. А на останній хвилині першого тайму господарі могли схилити шальки терезів на свою користь, але на несподіваний удар Чернова дивом зреагував голкіпер, відбивши м’яч на Долотка, проте завдати удару вже по порожніх воротах Ігорю завадив Буряк вибивши м’яч з-під його ніг за мить до удару.

Другий тайм розпочався «під диктовку» бурштинських футболістів, котрі, очевидно, отримавши серію настанов, почали діяти більш впевнено. Та це аж ніяк не вплинуло на гру досвідчених овідіопольців Валентина Полтавця та Олександра Косиріна, котрі самотужки намагались створювати гольові моменти. Так, в одному з епізодів, Косирін наважився на удар з лінії штрафної зони - м’яч пройшов дещо вище поперечки воріт Ільющенкова. Бурштинці відповіли миттєво і вже через хвилину Оресту Янушу забракло всього декілька сантиметрів, для того щоб результативно замкнути головою подачу Ігоря Долотка з кутової позначки. А в середині другого тайму, з виходом на поле Олександра Тимчишина та Тараса Микуша атакувальна гра бурштинської команди загострилась ще більше. Численні удари Ігоря Долотка, Віктора Данищука принесли чимало клопоту як захисним редутам «Дністра», так і Олександру Лавренцову зокрема. Проте, напевно, найреальніший гольовий момент «енергетики» втратили наприкінці поєдинку, коли Тимчишин, що перебував в щільному оточенні овідіопольських захисників, зумів проштовхнути м’яч на Ігоря Долотко, але в сьогоднішньому матчі «футбольна куля» вперто не хотіла перетинати лінію воріт. Кінцівка матчу пройшла під масовані атаки господарів. Особливої гостроти діям «Енергетика» додав Дмитро Гордієнко, що вийшов на заміну за п’ять хвилин до фінального свистка, проте вплинути на рахунок йому також не вдалося.

Богдан Блавацький («Енергетик»): «Перший тайм ми повністю провалили. Ну тут, я думаю, є проблеми з психологією футболістів. В другому таймі трохи розкріпостились, мали хороші моменти. Тему суддівства зачіпати не хочу… В сьогоднішньому матчі нам потрібно було брати три очки…»

Андрій Пархоменко («Дністер»): «Почнемо з того, що гра не могла бути простою, адже обидві команди перебувають у низу турнірної таблиці. Хоча, на мою думку, зважаючи на результати котрі демонструє як «Дністер», так і «Енергетик», вони не відповідають позиціям на яких ми знаходимось. Я передбачав, що сьогодні перемогу здобуде команда, котра зможе забити першою. Були хороші моменти, ми їх не реалізували, як і «Енергетик», тому закономірна нічия…»