0
April 20, 2024 10:13:31
0
Друга ліга. "Динамо" – ПФК "Суми" 0:2. Суддя як дванадцятий гравець - Face 2 Face Betting
May 17 2011

Друга ліга. "Динамо" – ПФК "Суми" 0:2. Суддя як дванадцятий гравець

Друга ліга. "Динамо" – ПФК "Суми" 0:2

Голи: Малюк 79 з пенальті, Морозов 90+1.

Динамо: Радченко, Яремчук, Шляховий, Місюра, Осокін (Бортнік 23), Кіктьов, Мельник, Данченко (Коржук 66), Кривий (Репа 80), Антонов, Драбенюк (Курдас 85).

Суми: Бабак, Каліненко, Войтович (Погорелов 76), Шимко (Морозов 56), Клімов (Ретушняк 66), Богачов, Котелюх, Белмохтар (Горкун 70), Башлай, Малюк (Данильченко 81), Салатін (Радіонов 69).

Попередження: Місюра 30, Мельник 45+2, Антонов 70, Коржук 81, Яремчук 83, 90 – Малюк 43, Данильченко 84, Морозов 85.

Вилучення: Яремчук 90 (друге попередження).

Футболісти хмельницького “Динамо”, відібравши троє очок у попередньому турі у одного із претендентів на підвищення у класі – чернігівської “Десни”, у звітному поєдинку також хотіли ускладнити турнірне становище ще одному лідеру – ПФК “Сумам”. З цим завданням подоляни досить успішно справлялися аж поки корективи у хід гри не вирішив внести арбітр із Херсону Ігор Пасхал. Але все по порядку.

Хмельничани на правах гостинного господаря віддали ініціативу гостям, а самі намагалися грати від оборони. І сумчани скористалися таким подарунком, влаштувавши міні-навалу на ворота “Динамо”. Проте ані кутові, ані удари успіхом не увінчалися.

“Динамівці”, втримавши стартовий натиск, згодом відтіснили суперника до центру поля і зосередилися на руйнуванні атак гостей, що у наших футболістів досить вдало виходило. Але ніяк подолянам не вдавалося перейти від захисту до наступу. Єдиний небезпечний момент у першій половинні гри створив Богдан Бортнік, який на 34-ій хвилині накрутив двох захисників сумчан і потужно пробив туди, де і стояв голкіпер.

ПФК “Суми” ж намагалися розпечатати ворота хмельничан через фланги і декілька разів Василю Клімову вдалося прострілити, але в тих моментах ніхто не дотягнувся до м’яча.

Другий тайм розпочався із рівної боротьби у центрі поля. Перший небезпечний момент створили гості зусиллями Андрія Малюка, після удару якого зі штрафного “смугастий” влучив у стінку і ледве не закотився у протилежний від голкіпера кут. Подоляни відповіли на це гострим кутовим, але, на жаль, ніхто із подолян пробити не зумів.

А ось після 79-ї хвилини найпомітнішим на полі став арбітр. Ігор Пасхал призначив пенальті у ворота господарів поля, розгледівши порушення правил у діях Олександра Антонова. Ніби-то той штовхнув нападника гостей на самому краю штрафного майданчика. Вирок чітко виконав Андрій Малюк, пробивши у верхній правий кут воріт. Надалі рефері займався лише тим, що відновлював свій авторитет на полі, роздаючи футболістам гірчичники. За дев’ять останніх хвилин основного часу від п’ять разів попереджав гравців, а захиснику гостей Андрію Яремчуку двічі “похвалився” жовтою карткою.

Відновити паритет у поєдинку міг Роман Драбенюк. Але його потужний постріл пройшов поруч зі стійкою. Варто відзначити, що після пропущеного м’яча “Динамо” виглядало краще, свої плоди приносив і пресинг, проте сил на нього залишилося небагато.

Подвоїти свою перевагу “Сумам” вдалося на першій доданій арбітром хвилині, коли Олександр Морозов, подаючи з правого флангу, перекинув і захист подолян, і голкіпера, який не зумів зловити “кулю”.

Таким чином, матч, який мав би закінчуватися унічию, завершився на користь ПФК “Суми” із рахунком 2:0. А наступним суперником “Динамо” 21 травня на виїзді буде ще один претендент на здобуття путівки до Першої ліги - “Енергія” із Нової Каховки.