Жінки. Росія − Україна 2:2 - Face 2 Face Betting
May 19 2011

Жінки. Росія − Україна 2:2

Росія − Україна − 2:2

Голи: 1:0 Курочкіна (25), 1:1 Апанащенко (49), 2:1 Петрова (79), 2:2 Романенко (84).

У середу, 18 травня, національна жіноча збірна України провела перший у нинішньому році товариський матч, зігравши у Червоноармійську внічию з росіянками.

Під наглядом Паув

Господарки у цьому спарингу мали подвійну мотивацію, прагнучи якомога краще зарекомендувати себе в очах нового наставника збірної − голландки Віри Паув. Саме вони зусиллями Олесі Курочкіної й відкрили рахунок у середині першого тайму. Втім, відразу по перерві підопічні Анатолія Куцева відновили рівновагу, коли форвард пермської «Звєзди» Дарина Апанащенко вдало зіграла на другому поверсі − 1:1.

Обмін уколами

Під завісу матчу команди знову обмінялися голами. Ольга Петрова вивела Росію вперед і, здавалося, принесла їй перемогу, проте іншої точки зору дотримувалася півзахисник краснодарської «Кубаночки» Тетяна Романенко. Вийшовши віч-на-віч з Ельвірою Тодуа, українка не залишила голкіперу жодного шансу.

Шлях до Данії

Нагадаємо, що у кваліфікації ЄВРО-2013, фінальну частину якого прийматиме Данія, наші співвітчизниці гратимуть у 5-й групі, де сперечатимуться з Фінляндією, Білоруссю, Словаччиною та Естонією. Саме з останньою синьо-жовті проводитимуть перший виїзний матч відбору − 18 вересня.