0
Анатолій Бузнік: "Могли виграти і з більшим рахунком" - Face 2 Face Betting
May 22 2011

Анатолій Бузнік: "Могли виграти і з більшим рахунком"

Головний тренер кіровоградської «Зірки» Анатолій Бузнік прокоментував переможний матч із київським «Динамо-2».

В нас був непростий амбітний суперник, у складі якого грають одні з кращих молодих футболістів України, є чимало збірників. Достатньо не погано працює тренер, не погана в них організація гри. Що стосується нас, то дискваліфікація Дениса Стояна, повірте, досить сильний головний біль. Була проблема, кого поставити у центр оборони. Слава Богу Руслан Бідненко нас не підвів. В цілому ми могли виграти і з більшим рахунком. В день народження тренера перемога є позитивним результатом. Після першого тайму я сказав хлопцям, що потрібно в звітному матчі витискати результат на м’язах, забивати м’яч при підтримці кіровоградських вболівальників, не можна залишати поле без забитого м’яча. Що є, те є. Виграли 1:0, цього достатньо. Що один, що п’ять м’ячів, однаково. У нашій ситуації головне здобути три очки.

Дві заміни у перерві матчу: вони заплановані чи Ви були не задоволені діями гравців у першому таймі?

Я був не задоволений діями Франка ще на 15-ій хвилині першого тайму, особливо враховуючи, що він легіонер; дії Олександра Батальського бажають бути кращими. Дві заміни були здійснені і вони допомогли. Максим виконав результативний простріл. На жаль, Роман чимало пропустив у міжсезонні і не може вийти на свій рівень гри.