Перша ліга."Зірка" - "Динамо-2" 1:0. Подарунок наставнику - Face 2 Face Betting

Перша ліга."Зірка" - "Динамо-2" 1:0. Подарунок наставнику

Гол: Олександр Кочура, 53

«Зірка» : Андрій Товт, Тарас Пінчук, Франк Онгфіанг (Роман Луценко, 46), Андрій Смалько (к), Олександр Скляр (Володимир Остроушко, 77), Олександр Батальський (Максим Скороходов, 46), Руслан Бідненко, Олександр Ситник (Іван Рудницький, 55), Андрій Порошин (Павло Чорномаз, 90+2), Олександр Кочура, Роман Бочкур.

«Динамо-2» : Роман Загладько, Сергій Люлька, Темур Парцванія, Артем Бутенін, Євгеній Новак, Кирило Козлов, Євгеній Морозенко, Євгеній Макаренко (Олександр Єрмаченко, 84), Артем Сухоцький, Ярослав Прокопчук (Артем Щедрий, 64), Михайло Малин.

Попередження: Андрій Порошин, 50; Олександр Скляр, 70; Олександр Кочура, 75 – Темур Парцванія, 75; Артем Бутенін, 80.

Сьогоднішній день є особливим для наставника кіровоградської «Зірки» Анатолія Івановича Бузніка, котрий відзначає ювілей – 50 років. В такий день його підопічні не мали права на втрату очок, лише перемога і не інакше. Анатолій Іванович напередодні матчу був думками не про наступаючий день народження, а як вирішити кадрові проблеми, головною з яких, звісно, була втрата основного центрального захисника команди Дениса Стояна, котрий через отриману жовту картку в попередньому виїзному матчі із вінницькою «Нивою» (це 8-ма його жовта картка в сезоні) пропускав звітний матч та пропустить виїзне протистояння з чернівецькою «Буковиною». Вирішення даної проблеми було досить несподіваним: по при очікуваний вихід в центр оборони Володимира Остроушко в парі з Романом Бочкуром, сталося інше: разом з Романом грав Руслан Бідненко.

Перед початком матчу київська команда привітала наставника господарів з ювілеєм: капітан «Динамо-2» Євгеній Новак вручив квіти Анатолію Бузніку. А далі зі стартовим свистком головного арбітра зустрічі розпочався напружений не поступливий матч. В першій атаці гості продемонстрували бажання при першій же можливості пробивати по воротах суперника: Євгеній Новак із-за меж штрафної площадки «Зірки» пробив повз ворота кіровоградців. Кіровоградська команда горіла великим бажанням забити м’яч і зробити подарунок своєму наставнику. Інколи поспіх та чимале бажання заважало команді зіграти більш раціонально.

Моментів кіровоградці створили достатньо. Небезпечну подачу Олександра Батальського не зміг замкнути Олександр Кочура – не дістав м’яча. В наступній атаці Тарас Пінчук, виконуючи подачу в штрафну площадку суперника, закинув м’яч за шиворот Романа Загладько – останній зумів своєчасно згрупуватися і перевести м’яч на кутовий, після подачі якого Олександр Ситник замикав дальню штангу: голкіпер киян в неймовірному стрибку «витяг» м’яч з лінії власних воріт: дехто з глядачів і футболістів вже бачили «круглого» в сітці воріт.

Після активного початку зустрічі гра дещо заспокоїлася: господарі більше контролювали м’яч і шукали щастя біля воріт суперника, створюючи з інтервалом 5-8 хвилин небезпечні моменти у воріт киян. Київська команда в середині першого тайму відповіла гострою атакою, скориставшись «обрізкою» Олександра Скляра в центрі поля: удар Ярослава Прокипчука вчасно заблокував Руслан Бідненко, який, забігаючи наперед, варто відзначити, відмінно зіграв на не звичній для нього позиції центрального захисника. Камерунський легіонер «Зірки» Франк Онгфіанг в першій половині зустрічі запам’ятався лише кількома активними діями. «Зароблений» штрафний на 35-ій хвилині міг принести забитий м’яч у ворота киян, але після прямого удару зі стандартного положення у виконанні Олександра Кочури м’яч влучив у штангу воріт Романа Загладько. В подальшому до завершення тайму чимала кількість виконаних стандартів та подач із флангу не принесли успіх підопічним Анатолія Бузніка. А за три хвилини до перерви Олександр Кочура мав відкривати рахунок в матчі, але, вийшовши тет-а-тет з голкіпером суперника, пробив вище дев’ятки воріт «Динамо-2».

У перерві наставник господарів Анатолій Бузнік провів дві заміни: замість Франка Онгфіанга та Олександра Батальського вийшли Максим Скороходов і Роман Луценко. Другий тайм, у порівнянні з першим, був багатим на цікаві події: забитий м’яч, жовті картки, суперечливі футбольні епізоди та не реалізовані можливості.

50-а хвилина матчу стала неприємною для кіровоградців: в суперечливому епізоді арбітр дав попередження Андрію Порошину, яке стало для нього четвертим в нинішньому сезоні, що не дозволить йому взяти участь в наступному матчі із чернівецькою «Буковиною». Через дві хвилини по цьому господарі могли порадувати своїх шанувальників забитим м’ячем, але Максим Скороходов, знаходячись в ситуації, в якій більше шансів забити, ніж не забити – з двох метрів влучив у голкіпера суперника. На 53-ій хвилині знову на вістрі атаки був Скороходов – його удар виявився не влучним, але на щастя на дальній штанзі воріт киян був Олександр Кочура, який замкнув простріл Максима і відкрив рахунок в звітній зустрічі, забивши свій 11-ий м’яч в нинішній першості. Через кілька хвилин Андрій Порошин, скориставшись втратою м’яча суперником, в один дотик із 35-ти метрів вміло перекидав голкіпера «Динамо-2» - м’яч пролетів на кілька сантиметрів вище перекладини. В наступному небезпечному епізоді ледь гості самі собі не привезли м’яч, коли захисник і голкіпер не порозумілися. Кияни відповіли небезпечним штрафним у виконанні Євгена Морозенка – вчасно Тарас Пінчук собою перекрив створ воріт.

В останні 20-ть хвилин гості активізувалися. Особливо активно вони атакували по флангу Андрія Смалька, але капітан «Зірки» чудово справлявся зі своєю роботою. На 72-ій хвилині під час подачі зі стандартного положення мав забивати Руслан Будненко, але, вигравши другий поверх, пробив вище воріт Романа Загладько. На 77-ій хвилині на половині поля киян стався суперечливий епізод взаємодії Олександра Кочури і Темура Парцванії, внаслідок якої Олександр опинився на газоні. Таке порушення з боку киянина заслуговувало на червону картку. Арбітр не бачив моменту і не знав що робити, радившись із кожним з бокових арбітрів, а потім ледь не показав попередження Андрію Порошину (він взагалі не мав відношення до даного епізоду зустрічі) і не вилучив, … переплутавши його із Олександром Кочурою. Врешті-решт після 5-ти хвилинного сумбуру дав по жовтій картці Олександру Кочурі і Темурі Парцванії.

В подальшому молоді кияни старалися відігратися, але в них нічого не виходило, а от кіровоградці могли ще забити. Лише Олександр Кочура мав двічі забивати: в першому епізоді Олександр забив, але арбітр зафіксував положення поза грою, в другому на четвертій компенсованій хвилині матчу Кочура з гострого кута пробивав - м’яч влучив у сітку воріт із зовнішньої сторони воріт київської команди.

Здобута мінімальна перемога завдяки єдиному забитому м’ячу Олександра Кочури (по завершенні зустрічі вихованця кіровоградського футболу було визнано кращим гравцем у складі «Зірки» звітного матчу) стала гарним подарунком для Анатолія Бузніка в день його 50-ти річчя. Але от спокійною грою назвати не можна, адже весь час вона тримала в напружені всіх: гідний суперник сьогодні протистояв кіровоградській «Зірці». Здобуті три очки в звітній зустрічі дозволили в турнірній таблиці першої ліги обійти харківський «Геліос», який на виїзді зазнав поразки від овідіопольського «Дністра». В трьох турах, які залишилося зіграти в нинішньому сезоні в першій лізі, кіровоградській команді прийдеться досить не легко, адже прийдеться протистояти найкращим командам ліги: в гостях чернівецькій «Буковині» (складна гра і тим, що Анатолій Бузнік не зможе розраховувати на ключових дискваліфікованих гравців Дениса Стояна і Андрій Порошина) та одеському «Чорноморцю», а 4 червня в Кіровограді відбудеться місцеве дербі з поточним лідером ліги ПФК «Олександрія». На «Енергетик», який відстає від «Зірки» на три очки (коли у увійде в силу технічна поразку в матчі з «Прикарпаттям», то буде чотири), чекають слабкіші команди: харківський «Геліос», «Нафтовик-Укрнафта» та вінницька «Нива». «Геліос», окрім зустрічі з «Енергетиком», зіграє перенесений матч із одеським «Чорноморцем», календарні матчі з «Нафтовик-Укрнафтою» та «Кримтеплицею». Тож поживемо-побачимо, кому з цих трьох команд вдасться краще зіграти на фініші першості.