Молодіжна першість. "Кривбас" - "Волинь" 2:0 - Face 2 Face Betting
July 8 2011

Молодіжна першість. "Кривбас" - "Волинь" 2:0

Ось і минуло коротке літнє міжсезоння, й новий сезон впевненими, поки що, рухами крокує Україною.

У Кривому Розі новий сезон відкрився матчем молодіжних команд, в якому «молодіжка» «Кривбасу» приймала молодіжну команду луцької «Волині».

Матч розпочався атаками господарів поля, які з перших хвилин намагались захопити ініціативу в грі й повести у рахунку. Але гості захищалися вміло та впевнено, не дозволяючи господарям поля територіальну перевагу перетворити на ігрову.

Ближче до середини тайму гра вирівнялась, але саме в ці хвилини «Кривбас» забив гол. Перехопивши м’яча в центрі поля, Арвеладзе віддав пас на Логінова, який, просунувшись трохи вперед, метрів з 25-ти сильним ударом увігнав м’яча в дальній нижній кут воріт «Волині». Рахунок було відкрито – 1:0.

Трохи згодом «Кривбас» міг подвоїти свою перевагу, але впевнено діяв на останньому рубежі Євген Сослюк. На жаль, голкіпер гостей наприкінці першої половини гри в зіткненні з гравцем «Кривбасу» отримав травму й залишив поле. У кінцівці тайму команди обмінялись гострими випадами. Але рахунку гри це не змінило.

У другій половині матчу перевагу не можна було віддати жодній з команд. У ході гри траплялись відрізки, коли одна команда атакувала частіше, але такий перебіг подій тривав недовго, й доволі швидко гра знову вирівнювалась.

Наприкінці матчу «Кривбас» подвоїв рахунок. Мірошніченко подав з флангу в центр штрафного майданчика. Гравець «Волині» Кримнюк в боротьбі з Петриченком намагався вибити м’яч, але влучив у власні ворота.

На останніх хвилинах господарі поля мало не забили третій м’яч – Коміренко кулаками вибив м’яч після подачі з кутового, Петриченко головою намагався переправити м’яч у ворота, але трохи не влучив у «рамку».

У підсумку закономірна перемога молодої команди «Кривбасу» - 2:0.

«Кривбас»: Горовой, Мірошніченко, Соловйов, Сосєдко, Баришніков, Логінов (Лозвір, 90+3), Арвеладзе (Ляшенко, 64), Адаменко (Монатко, 89), Клушин (Петриченко, 55), Білик-к, Ольховський (Стретович, 59).

«Волинь»: Сослюк (Коміренко, 37), Годований, Циркуненко, Ізворану (Кримнюк, 46), Шеховцов, Карасюк, Костюченко-к, Ряшко (Марковець, 19; Котур, 45+1; Никитюк, 74), Жук, Кінаш, Хомченко.