0
Контрольний матч. "Волинь" - "Вотранс-ЛСТМ" (Луцьк) 7:0 - Face 2 Face Betting
July 20 2011

Контрольний матч. "Волинь" - "Вотранс-ЛСТМ" (Луцьк) 7:0

У середу, 20 липня, «Волинь» на стадіоні «Підшипник» провела товариський матч з лідером чемпіонату Волинської області – луцьким «Вотрансом-ЛСТМ». Зрозуміло, що в поєдинку з аматорами перевага підопічних Віталія Кварцяного була надто відчутною і уже в першу десятихвилинку вони зуміли відзначитися двома голами у ворота суперника. Спочатку після подачі кутового з правого флангу Сілвіу Ізворану пробив головою в дальній кут, де один з новачків луцького клубу, підставивши ногу, відправив м'яч точно в ціль. А затим Лопес, вийшовши поперед захисників на ударну позицію, відпасував м’яча наліво на Пищура і Олександр подвоїв перевагу своєї команди. До завершення першого тайму рахунок так і не змінився, хоча «Волинь» мала до десятка реальних нагод відзначитися. «Вотранс» у свою чергу, також провів кілька непоганих контратак і одного разу ледь не забив, але після прострілу з лівого краю Віталій Неділько вибив м’яч практично з лінії воріт.

Відразу після перерви «Волинь» зміцнила свою перевагу. На 54-й хвилині Євген Пічкур з м’ячем із центра змістився наліво і чітко пробив дальній від кіпера кут. А за хвилину Той же Пічкур протягнув по центру м’яч повз чотирьох оборонців «Вотрансу» і віддав пас на одного з новачків луцької команди, який і забив четвертий гол. На 72-й хвилині після проходу справа лицьової лінії у карному майданчику пас повз воротаря було віддано Пічкуру, якому залишалося лише підправити м’яч у ворота з одного метра – 5:0.

А на 74-й хвилині голом-красенем відзначився Роман Максимюк. Одержавши на лівому куті воротарського пас від тезки Романа Никитюка з молодіжного складу, Максимюк з лету завдав удару в дальній кут і м’яч влетів точно у «шістку» – гол! Завершив розгром Дмитро Зозуля, завдавши потужного удару із штрафного метрів з 35-ти низом – м’яч влетів точно у кут воріт «Вотрансу». Незважаючи на подальші атаки «Волині», гра так і завершилася перемогою підопічних Віталія Кварцяного – 7:0.